kızlar moralim çok bozuk lütfen bana bişey söyleyin :(

88kelebek88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
1.286
11
merhaba kızlar daha önceden biliyosunuzdur eşim beni terketti diye konu açmıştım o günden beri ayrıyız hala dün gece bana ıssız adam filminin bitişinde ki videoyu gönderdi izlesene bunu sen şerefsizlik yaptın bana ama ben sana yapmadım dedi bende ben ne yaptım sana filan yazdım daha bişeyler daha yazıcaktım yanlışlıkla onu gönderdim sonra internet gitti tekrar mail atamadım dün gecede çok içmiş durmadan silahını çıkartıp kendimi vurucam demiş bi tanıdık silahı elinden almış ama kendine kötü bişey yapmasından korkuyorum ne olur bana bişey söyleyin kendine bişey yapmamıştır dimi dükkandan ayrıldığından beri kimse haber alamıyomuş ondan telefonuda kapalıymış moralim çok bozuk aramaya çıktılar onu bizim eve gittiler ben eşimi çok seviyorum ona bişey olursa yaşayamam bende ölürüm :KK14::KK14::KK14:

cnm sakin ol bişey yapmaz kendine yanında birileri vardır mutlaka

ayrıca ogünden beri gelmedimi eve çocugun varmıydı cnm
:KK14:

anladım cnm üzülme iş olacağına varır sanırım eşin senden yaşça büyüktü

sen 23 dün değilmi.....valla ne deyim allah yardımcın olsun eşini aramadın mı o günden sonra

konuşmadınız mı güzelce...olayların çok karışıktı hatırladıgım kadarıyla

ablan da vardı işin içinde onlarla dükkanınız vardı dimi ögle hatırlıyorum

ayrıca sana ş...z kelimesini kullanmamalıydı sen ne yapmış olabilirsin ki

onaa sevmek kıskanmak suç değildir ama erkekler böyle

sen sıkma canını kendine bişey yapmaz hem neden yapsın ki can tatlıdır canım

ara seni arayıp haber veren kimse yanında mı aceba:KK14:

niye sana böyle birşey söylediki sen ne yaptın.birbirinizi seviyorsanız niye ayrısınız

anladım cnm üzülme iş olacağına varır sanırım eşin senden yaşça büyüktü

sen 23 dün değilmi.....valla ne deyim allah yardımcın olsun eşini aramadın mı o günden sonra

konuşmadınız mı güzelce...olayların çok karışıktı hatırladıgım kadarıyla

ablan da vardı işin içinde onlarla dükkanınız vardı dimi ögle hatırlıyorum

ayrıca sana ş...z kelimesini kullanmamalıydı sen ne yapmış olabilirsin ki

onaa sevmek kıskanmak suç değildir ama erkekler böyle

sen sıkma canını kendine bişey yapmaz hem neden yapsın ki can tatlıdır canım

ara seni arayıp haber veren kimse yanında mı aceba:KK14:

evet benden 10 yaş büyük ne yapıcam bilmiyorum :KK43:

sakin ol ve beklee teli kapalımı aradın mı

eşin de çok inatmış hee ne zamandır yanlız kalıyorsun

yuh yani ne yeyip ne içiyorsun sen :KK50:

anladım cnm demekki bazı şeyler bitiyor hazırlıklı olman lazım hayat insanın yüzüne gülmedi mi gülmüyor işte

2. evliliğinmiş sanırım daha yaşın genç o seni kaybettiğiiçin üzülsün ayılsın bayırlsın sen hiç merak bile etme

emin ol o keyfindedir üzülüyordur tamam ama bu kadar da olmaz senin yaşın ondan küçük oldugu için

eline almış oynuyor sanırım istediği gibi evirip çeviriyor git dedi annenin evine gittin cnm öglemi

yani gel dese hemen gidiceksin biraz oturaklı ve mantıklı ol annen ne diyorsa onu yap derim

analarr aslaaa yanlış yapmaz herzaman doğruyu görürr bunu bil....

anladım cnm demekki bazı şeyler bitiyor hazırlıklı olman lazım hayat insanın yüzüne gülmedi mi gülmüyor işte

2. evliliğinmiş sanırım daha yaşın genç o seni kaybettiğiiçin üzülsün ayılsın bayırlsın sen hiç merak bile etme

emin ol o keyfindedir üzülüyordur tamam ama bu kadar da olmaz senin yaşın ondan küçük oldugu için

eline almış oynuyor sanırım istediği gibi evirip çeviriyor git dedi annenin evine gittin cnm öglemi

yani gel dese hemen gidiceksin biraz oturaklı ve mantıklı ol annen ne diyorsa onu yap derim

analarr aslaaa yanlış yapmaz herzaman doğruyu görürr bunu bil....

evet canım haklısın ama gel dese gitmicem ben tekrar psikolojim alt üst olsun istemiyorum annem benim için herşeyi yapıyo o ise hala sadece kendini düşünüyo :KK43:

evet canım haklısın ama gel dese gitmicem ben tekrar psikolojim alt üst olsun istemiyorum annem benim için herşeyi yapıyo o ise hala sadece kendini düşünüyo :KK43:

ozaman ne yapacaksın kafan daaa bitiriceksin aman kendine bişimi yaptı şumu bumu diye

düşünmeyeceksin....yazık sana genceciksin aklını başına al tatlım degmez bu tür insanlara

sen daha iyilerine layıksın kal annenin kanatlarında oku bişeyler yap hayatını kazan cnm yaa

benden sana abla tavsiyesi senden yaşça büyüğüm...benimde 2.evliliğim ilk evliliğimi

18 yaşımda yaptım büyük bir yıkımdı benim için benden 15 yaş büyük biri ile evliydim

ama adam piskoptın önde gideniydi 3 ay sonra kaçtım babamın evine canımı zor kurtardım

şuan 4 yıl bittii 5 yılımıza giricez sevgili 2. eşimle allahım herkese nasp etsin

demem o ki daha gençsin elini öpen alır.....hayatını yaşa bir kere geliyorsun dünyaya:KK52:

ozaman ne yapacaksın kafan daaa bitiriceksin aman kendine bişimi yaptı şumu bumu diye

düşünmeyeceksin....yazık sana genceciksin aklını başına al tatlım degmez bu tür insanlara

sen daha iyilerine layıksın kal annenin kanatlarında oku bişeyler yap hayatını kazan cnm yaa

benden sana abla tavsiyesi senden yaşça büyüğüm...benimde 2.evliliğim ilk evliliğimi

18 yaşımda yaptım büyük bir yıkımdı benim için benden 15 yaş büyük biri ile evliydim

ama adam piskoptın önde gideniydi 3 ay sonra kaçtım babamın evine canımı zor kurtardım

şuan 4 yıl bittii 5 yılımıza giricez sevgili 2. eşimle allahım herkese nasp etsin

demem o ki daha gençsin elini öpen alır.....hayatını yaşa bir kere geliyorsun dünyaya:KK52:

inşallah her zaman mutlu olursunuz bende artık gitmek istemiyorum onun yanına kpssye hazırlanmayı düşünüyorum ama böyle yapınca çok üzüldüm gerçekten ama bana attığı mailler çok düşündürüyo beni :44::KK50:

konularının tamamını okudum ve içim acıdı.. tek sorun senın psıkolojının bozulmasıyla kışılığının zayf olmasıyla alakalı onu çok sevıyosun çok kıskanıyosun ve karşında senı anlamıycak hastalığını onemsemeyecek bı adam duruyo ve ablanla eşı de cabası...onlar zaten ayıbın en buyuğunu yapmışlar çok buyuk haksızlık ykarda Allah var yanı kımsenın yanına kalmaz bu olanlar emın ol canım.. bak ılaçlarını tedavını asla ama asla kesme senın eşım dıye sevıp yucelttığın adam zerre kadar değerı sevgıyı haketmıyo sil at kafandan.. kurtuldum dıye bak tedavıne ağrlık ver ltfen annen de yanındaymş yenı bı hayat kur iş bul.. sakın arkana bakma ablan da dahıllll

X