kızlar meryem suresi için yardım edin ne olur

flower world

Nirvana
Pro Üye
12 Ocak 2010
16.671
25.050
merhaba kızlar

42 yaşındayım 1 evladım var cok sukur 2 senedir kardeş istiyor rabbim kısmet etmedi olur inşallah diyorum ,
haftasonu bir teyzemiz 41 tane MERYEM suresi okut kendine çok faydasını gören oldu dedi ,

41 tane meryem suresi allah rızası için okurum diyenlere özelden ismimi yazabilirim.

şimdiden allah razı olsun

Burdan bunu yapamazsın banlarlar yada konu kapanır ama instagramda hamile sayfalarına yazsan bide çevrene dağıtsan daha iyi olur bende meryem suresi okuduğum ay hamile kaldım 8 tane okumuştum sadece 41 gün 41 tane meryem suresi okuyodum toplam 41 meryem süresini hergün bi tane olarak okudum kimseye minnet etmedim 8 tane okudugumda hamile olduğumu ogrenmistim

Burdan bunu yapamazsın banlarlar yada konu kapanır ama instagramda hamile sayfalarına yazsan bide çevrene dağıtsan daha iyi olur bende meryem suresi okuduğum ay hamile kaldım 8 tane okumuştum sadece 41 gün 41 tane meryem suresi okuyodum toplam 41 meryem süresini hergün bi tane olarak okudum kimseye minnet etmedim 8 tane okudugumda hamile olduğumu ogrenmistim

ben bu sitede çok duaya dahil oldum allah kabul etsin , belki banada bir el atan olur dedim ,

Kızlar benım ıcınde meryem suresı okurmusunuz 2bucuk yıldır olmuyor tum muayenlerımı oldum hıcbır sıkıntı yok eşim doktora gıtmeyı kabul etmıyor bende başladım meryem suresıne 21.okuycsm bugun 5gun sonra refl olucam ınsallah olmam rabbım tum ıstıyen herkese nasıp etsın

X