Kızlar lütfen yardımm, onu aramadan yapamıyorumm :((

prenses006

Nirvana
Pro Üye
27 Ekim 2008
5.962
2.393
Kızlar ben eski sevgilimi aramadan yapamıyorum, bir sene duruyorum, bir buçuk sene duruyorum,sabrediyorum, sonra tekrar ya mesaj atıyorum ya da bi şekilde yolunu bulup ona ulaşıyorum,o beni aramıyor ama her seferinde sanki bunu bekliyormuş gibi atlıyor ama artık bu ilişkinin bitmesi gerekiyor daha doğrusu bitti aslında ama onu aramamam sormamam hayatımdan çıkarmam gerekiyor ama durup durup tekrar arıyorum,msj atıyorum ve asla ve asla kendime söz geçiremiyorum, ne yapabilirim kızlar, siz napıyorsunuz nasıl engelliyorsunuz kendinizi bi yol gösterin..:mymeka:

canım bu sorun çok kolay çözülmez anladıgım kadarıyla çok seviyorsun,buda bir nevi bagımlılık yapmış birbirinize son bir şans verseniz belki herşey daha güzel sizin için hayırlısı neyse o olsun güzelim.

hiç bi şekilde arama gerekirse psikolojik yardım al bişey olmuyo sa olmuyodur ısrar etmenin anlamı yok acı ama gerçek...

bence bir uzmanla görüş sıkıntını anlat çekinme yardım almaktan.çünkü boşa zaman geçiriyosun.kendini boşu boşuna engelleme hayatına bi durup bak neler yapabilirsin onu düşün.belki karşına sana sevgiyle yaklaşacak biri çıkar belki yakınında var ve sen onu görmüyorsun.herkesin mutlu olmaya hakkı var unutma kendini de boş hayallere sorunlara boğma.

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim
yanlız prenses sana bir şey sormak istiyorum eski sevgilini aramadan duramıyorum diyosunya onun hayatındada biri varmı biliyomusun

canım anladığım kadarıyla yılda bır sefer falan arıyorsun değilmi...
eger onu aramak istemiyorsan...
1-Aradığın zaman ne değişti.
2-Aradığın zaman onun sana karşı olan ilgisi sevgisi arttımı.
3-Hergun arasan bıle yaşanılan onca şeye rağmen birleşme imkanınız varmı.
Bu cevapları enine boyuna düşün derim.
4-ayrılma nedenlerinizi düşün.Mutlaka seni kırmıştır üzmüştür.
5-ona karşı aşk ve sevgi babındaduyguların devam ediyormu.
6-o elbette seni aramaz çünkü arayan bşr taraf var.seni merak etmez.bu arada senin herhangibir bahane ilen onu araman ona ego tatminliği yaşatmakla beraber onun egosunu okşuyorsun.ve o bu kız hala beni unutamıyor diye düşünüyordur.
7-Onu arayıp sesini duyduktan sonra nasıl bir haz alıyorsun.bunun tespit edilmesi gerekır.Çünkü senin aramana iten duyguyu burdan bulabilrsek daha çok yardımcı olabiliriz.

sana karşılık veriyor mu peki?
uzun zaman aramayıp bir bahane uydurup msj attığımda falan hemen bunu bekliyormuş gibi atlıyor arıyor hemen. normalde kendi hiç aramıyor beni çünkü kötü badireler atlattık kötü sözler söylendi karşılıklı,ama söylediğim onca söze rağmen bir sene sonra mesj attığımda hemen aradı.

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim
yanlız prenses sana bir şey sormak istiyorum eski sevgilini aramadan duramıyorum diyosunya onun hayatındada biri varmı biliyomusun

hayatında kesin anlamda birisi yok şu anda ama oldu benden sonra ciddi bi ilişkisi. ailesinin bulduğu biriyle evlenmenin eşiğinden döndü. ama yine de beni silmedi hiçbirzaman tam olarak.çünkü ortak arkadaşımıza sürekli karşılaştıkça beni sordu beni konuştu ama o kızla evlenmeye kalktı. çok karışık bi durum bizimkisi. ama artık sormuyor galiba tamamen sildi.

senı cok iyi anlıyorum ..ama neden ayrıldıgınızı bilmiyoruz kım bitirdi nıye bitti aradıgına göre çok sevıyorsun kopamıyosun demektir ...

benımde buna benzer bir ilşkim olmuştu ...
3 sene onu unutmakla gecti halada geciyor ...3 sene içinde sürekli aradı benı ona karsı zaafımdan yararlandı ben onu terk etmiştim severek benı cok üzmüştü pişman oldu 3 sene bıkmadan kovladı benı ama yenıden başlasında demedi ..ben onu 1 kere bile aramadım ..bu 3 sene içinde ondan hep intikam almak istedıim incitmek canını yakmak istedım onu umursama zgibi davrandım benı aradıgında bagırdım cagırdım görüştüğümzde yine öle ama evıme gittgiimde o olmayınca onu özleyerek hep agladım ...çok karısık bir ikilem gercidim öncesinde 3 sene de ilşkimz vardı etti 6 yıl halada hem sevıyor hem nefret ediyorum ondan ...artık aramıyor benı 6 ay oldu ve biliyorum kı hayatnda biri var artık aklına bile gelmiyorum yanı herşey boşmuş biri olana kdr birini sevene kdrmış belki de usandı bilmiyoırm ama sunu biliyorum ki ne olursa olsun böle olması lazımdı yoksa bu böle gidicekti gectigimz 3 sene boyunca kararlı olup onunla hiç görüşmeseydım bugun hala onu unutmak için ugras vermezdim ...o ayrılık süresi içinde ilşkiler yaşadı bense avunmadan içimden atmaya çalıştım ...
bence sende arama ztn bi kere bittiyse inan bana eskisi gibi olmaz zmn kaybı olur eger senı sevseydı bişiler yapardı yenı bir sayfa aç inan bana bi, süre sonra bir bakmışsın alısıyorsun zor da olsa
seven insan hepmi üzülür anlamış diil m ...

Son düzenleme:
bitmis bir iliskiyi tekrar gundeme getirmek ne kadar dogru bilemiyorum...
sunlari sor kendine, arayinca eline ne geçti ? mutlu oluyormusun ? birseyler verebiliyormu sana hala ?
bunun on çaresi yok guzelim...maalesef kendini frenleyeceksin
aramayacaksin
beyninden nosunu sileceksin
senin elinde bu...umarim basarirsin, bu sekilde devam edersen sadece aci çekersin.

bitmis bir iliskiyi tekrar gundeme getirmek ne kadar dogru bilemiyorum...
sunlari sor kendine, arayinca eline ne geçti ? mutlu oluyormusun ? birseyler verebiliyormu sana hala ?
bunun on çaresi yok guzelim...maalesef kendini frenleyeceksin
aramayacaksin
beyninden nosunu sileceksin
senin elinde bu...umarim basarirsin, bu sekilde devam edersen sadece aci çekersin.
canım kesinlikle bu soruları ve daha da fazlasını kendime hep soruyorum ve işin ilginci cevaplarını da biliyorum... hem de çok iyi.... sanki içimde iki kişi barınıyor, bir tanesi bütün gerçeklerin farkında olan mantıklı yanım, öbürü ise delice aşık,özleyen, nolursa olsun deyip aramak isteyen kişi...ve bu ikincisi hep mantıklı yanıma hükmediyor, beynime de numarası öyle bi kazınmış ki, mümkün deil çıkmıyor :)) çok isterdim tamamen unutmayı numarasını :)) arıyorum deyince de öyle hergün her saat dakkada bir arıyorum sanmayın, yılda bir kere falan, mesela bir yıl birbuçuk yıl kendimi tutup bi mesaj atmaktan ya da bikaç ayda bir bi mail atmaktan bahsediyorum.öyle bi ilişki ki artık tutacak yeri kalmadı, tamamen bitmesi gerekiyor. benim kendimde kızdığım nokta uzuun zaman durup da sonra tekrar aynı noktaya dönüyor olmam :KK43:

bence bir uzmanla görüş sıkıntını anlat çekinme yardım almaktan.çünkü boşa zaman geçiriyosun.kendini boşu boşuna engelleme hayatına bi durup bak neler yapabilirsin onu düşün.belki karşına sana sevgiyle yaklaşacak biri çıkar belki yakınında var ve sen onu görmüyorsun.herkesin mutlu olmaya hakkı var unutma kendini de boş hayallere sorunlara boğma.

uzmanla da görüştüm canım. adam artık kızıyor bana, nasıl yapamıyorsun yapacaksın diyor, anlamıyor beni yaa :1no2:her şeyi denedim tek çare burayı gördüm belki diğer bayanların gözüyle daha kolay hallederim diye,bayanlar birbirinin halinden anlar ne de olsa:))

:KK43: İşin zor yavrucum sanırım hayatına yeni birini koyamadığın için dönüp dolaşıp ona gidiyorsun.Maalesef biz kızların en büyük ikilemi bu.Bana özelden mesaj at sana bir hikaye anlatacağım :)

durup dururken aklına gelmesi, aramak istemen, (hala sevmiyorsan kendisini) hayatında bir boşluk varsa ondan kaynaklanıyordur bence. yani ben başka ne olabilir tahmin edemiyorum.
aklına geldiğinde onu aramak yerine arkadaşlarını ara, dışarı çık, gez, seni mutlu etcek, eğlendircek şeyler yap. aradan uzun zaman geçmişse yeni insanları da hayatına sokabilirsin.
ne yap et kendini frenle, ayrıldığın halde bahanelerle araman hiç hoş birşey değil ki sen de memnun değilsin bu durumdan zaten. a.s.

durup dururken aklına gelmesi, aramak istemen, (hala sevmiyorsan kendisini) hayatında bir boşluk varsa ondan kaynaklanıyordur bence. yani ben başka ne olabilir tahmin edemiyorum.
aklına geldiğinde onu aramak yerine arkadaşlarını ara, dışarı çık, gez, seni mutlu etcek, eğlendircek şeyler yap. aradan uzun zaman geçmişse yeni insanları da hayatına sokabilirsin.
ne yap et kendini frenle, ayrıldığın halde bahanelerle araman hiç hoş birşey değil ki sen de memnun değilsin bu durumdan zaten. a.s.
:1no2: biliyorum hoş deil... zaten elimden geleni yapıyorum bu durumu aşmak için..onu hala çok seviyorum kalbimdeki en büyük sızı o... ama çoktan bitti...olması da imkansız.yeni insanlar hayatıma giriyo evet ama sonra yine ona dönüyo kalbimin pusulası ... kimle olursam olayım hep içimde bir sızı

şuan cıktıgı biri yoksa evlendigi kimse yoksa ara sor nolcak içine ata ata insan iyice merakda kalıyor. senin içinde birşeyler hala bitmemiş :eek:
kendini sıkma aramak istedigin zaman ara konus. bazı ilişkilerde unutmak silmek cok zaman alır seninkide öyle olmus.dedigim gibi şuan sevgilisi veya nişanlısı yoksa görüş bence mahsuru yok.belki ayrılmayı daha kolay sindirir unutursun.:nazar:
ama hayatında birisi varsa sakın arama sorma o zaman kendine hakim ol :1closedeyes:

Canım kendi kendine söz ver.Acaba şartlandırdın mı kendini.Mesela sevgilimle kavga ettiğimizde ben suçlu olduğum zamanlarda bile inat eder aramam telefonu elime alır geri bırakırım:1closedeyes:

acını anlyorum aynı sorun bende de var ( DI )
daha düne kadar aradıgım elımden telefonu düşürmedğim insan şu anda bana bu yaptıgı için bende bitmiş durumda..ha sevmıyormıyum sevıyorum hayatımda ilk defa bu kadar kararlı oldum 1 ağlamıcam dedim 2 güçlü olmam gerekıyor dedim 3 ararsam eğer havalara gırecek nasılsa arıyor dicek dedm... hiç kolay olamdı dün iyice içimi dökene kadar bağıra bağıra ağladım aynanın karşına geçtim dedim kii sen onun için göz yaşı döküyorsun o kimbilir ne yapıyor??? ilk önce göz yaşlarımı sildim bılıyorum daha çok gencim belkı onun yerını tutamıycak ama o bunu istedi o bıraktı o gitti.......arasamda fayda etmicek giden gitti biten bitti bence onu aramakla onu havalandırıyosun ......... Gidene kal demek ACİZLERE,
Kalana git demek TERBİYESİZLERE,
Dönmeyene dön demek ZAVALLILARA,
Hak edene git demek ASİLLERE YAKIŞIR

benneyaptımki

Son düzenleme:
X