kızlar lütfen yardımcı olun..çok sıkıntılıyım çok:(

Düsünmemek zaten elde degil o yüzden cok normal bu hallerin. En son tedavimde Ovitrilla´yi her 3. günde cooook az doz ile vurulmustum 10ml
1.gün transfer günü
3.gün oldum
5.gün oldum ve
7.gün kan testim 57 cikti
9.gün 27 oldu
11.gün 7´ye düstü
Fark edersen en son vuruldugum günden hesaplarsak aradan 6 gün gecti ve etkisi kayboldu derecede azalmisti, bence seninki simdiye coktan kaybolmustur canim. Bunun icerisindeki HCG tipki gebelikteki gibi 48 saatte ikiye katlanacagi yere aksine iki kati düsüyor. Durumunu takip edecegim ve insallah hakli cikarim :jeyyar:

Düsünmemek zaten elde degil o yüzden cok normal bu hallerin. En son tedavimde Ovitrilla´yi her 3. günde cooook az doz ile vurulmustum 10ml
1.gün transfer günü
3.gün oldum
5.gün oldum ve
7.gün kan testim 57 cikti
9.gün 27 oldu
11.gün 7´ye düstü
Fark edersen en son vuruldugum günden hesaplarsak aradan 6 gün gecti ve etkisi kayboldu derecede azalmisti, bence seninki simdiye coktan kaybolmustur canim. Bunun icerisindeki HCG tipki gebelikteki gibi 48 saatte ikiye katlanacagi yere aksine iki kati düsüyor. Durumunu takip edecegim ve insallah hakli cikarim :jeyyar:

o kadar heveslendim ki anlatamam..inşallah yanılmıyorsundur ve 1 senedir süren emeklerim boşa çıkmaz..Rabbim inşallah hepimizin tez zamanda yüzünü güldürür..durumdan seni an an haberdar edeceğim..hiç merak etme..

yarın sabah tekrar yapacağım test sonucu sana da yazarım..inşallah o silik ikinci çizgi kaybolmaz yarın..

canım benim ben çkıyorum..uyuyayım bari yoksa geçmicek zaman..
ilgin ve olumlu yaklaşımın için çok teşekkürler..Allah razı olsun,hakkını helal et..

Bak demedi deme ben hakli cikacam :teytey: helal olsun canim ne demek sadece bilgimi paylastim seninle gerisi zaten allahin bilecegi

X