Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar lütfen yardım edin!!!:(

cnnlcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
73
20
selam kızlar. lütfen bişeyler kullanıpta faydasını görenler buraya yazabilirmi ne kullandıklarını nasıl fayda ettiğini.. birsürü konu açılmış durumda we hangi birini okuyalım. arada işimize yarıyacak bişe warsada konuların içinde kaynayıp gidiyo. lütfen fayda görenler paylaşsın benim gibi henüz bi değişiklik görememiş ark.larla.. şuan 20 yaşındayım we 75 bile doldurmuyorum.. benden daha küçüklerin bile göğüsleri daha büyük insanı bunalıma sokuyo. beni anlayacağınızı düşünüyorum.. cewaplarınızı bekliyorum..buraya yazarsanız en azından deneyipte faydasını görmüş ark.ların neler yaptığını bi başlık altında görmüş oluruz. şimdiden teşekkürler.. lütfen yardım edin ben ve benim gibi mağdur diğer ark.lara:KK43::KK43:..

şuana kadar bikaç şey denedim çörekotu yağı adaçayı falan ama bi sonuç alamadım. sadece kilo aldığımda büyüdüğünü farkediyorum ama bunun yanında spor da yapmak lazım..

Bende üzüm yağını denemiştim 1.5 2 cm de olsa gelişme göstermişti şu an kullanmıyorum küçülmedi ama dolgunlugunu kaybetti:çok üzgünüm:

bende ugrastım cok ama bişi fayda etmedı weya gecıcı oldu.anladım kı genetık we kıloyla alakalı..wazgectım..bızı begenen bole begensın herkezın ozellıgı farklıdır bnce.hersey gogus deıl kı.

ewet bizi beğenen böyle beğensinde yinede biraz büyüse fena olmaz hani:).. 50 kiloyum şuanda ama benim gibi olupta göğüsleri çok büyük olanlar da war. 75i doldursa onada şükredecem artık. mersin yağının kullanan oldu mu acaba. bi ara oda yazıyodu

ben mersin yağını kullandım etkiisni görmedim. ama çörek otu yağıyla ciddi anlamda dolgunlaşma oldu ve 2 cm büyüdü

canım cnnlcy bende bi çok seyi kullandım ama uzun sürelii olmadı en uzunu 3 hafta süreyle çörek otu yagıyla masaj yaptım. O gerçekten işe yarıyor. Büyütme mi desem dolgunlaşmamı desem birazcık bişey farkettiriyor. Ve sana sunuda söyleyeyim eğer kilo aldığında bacak basen kalça değilde göbek ve göğüse alıorsan kilo almayı dene. daha sonra egzersizle göbeiğini eritebilrsn ama yinede büyük gögüslerin olur. tabi kiloyu kalça basen bölgesine alıyrsan tavsiye etmem. ben kendim kalça bacak basene alyrm bu arada göğüslerinde kilo aldığı için büyüdüğünü düşünüyorum büyüdü dediysemde öyle çok bişey değil 1 belki 2 cm. birde kolları yana açıp kapayarak yapılan bir hareket var o da faydalı göğüs bölgesindeki kasları çalştryr onuda yapablrsn faydası olur mutlaka.

Bende üzüm yağını denemiştim 1.5 2 cm de olsa gelişme göstermişti şu an kullanmıyorum küçülmedi ama dolgunlugunu kaybetti:çok üzgünüm:

canım dolgunluk için banyodayken kalıp sabunla göğüslerine masaj yap bastırarak. çok da bastırıp tahriş etme zaten suyla oldugu için kayıyor o rahat yapıyorsun masajı. dirilik dolgunluk kazandıryr

bende ugrastım cok ama bişi fayda etmedı weya gecıcı oldu.anladım kı genetık we kıloyla alakalı..wazgectım..bızı begenen bole begensın herkezın ozellıgı farklıdır bnce.hersey gogus deıl kı.

uzun uğraşlar sonucu bende artık buna kani oldum. ama kimsenin begenmesinden öte ben kendimde vücuduma uygun boyutta gögüslerim olsun itediğim için bu kadar uğraştım.. her yerim şişman bitek gögüslerim küçük bu da hoş olmyr tabi... neyse kendimizi böyle sevmek en iyisi..

canım cnnlcy bende bi çok seyi kullandım ama uzun sürelii olmadı en uzunu 3 hafta süreyle çörek otu yagıyla masaj yaptım. O gerçekten işe yarıyor. Büyütme mi desem dolgunlaşmamı desem birazcık bişey farkettiriyor. Ve sana sunuda söyleyeyim eğer kilo aldığında bacak basen kalça değilde göbek ve göğüse alıorsan kilo almayı dene. daha sonra egzersizle göbeiğini eritebilrsn ama yinede büyük gögüslerin olur. tabi kiloyu kalça basen bölgesine alıyrsan tavsiye etmem. ben kendim kalça bacak basene alyrm bu arada göğüslerinde kilo aldığı için büyüdüğünü düşünüyorum büyüdü dediysemde öyle çok bişey değil 1 belki 2 cm. birde kolları yana açıp kapayarak yapılan bir hareket var o da faydalı göğüs bölgesindeki kasları çalştryr onuda yapablrsn faydası olur mutlaka.

sağol canım. ben 50 kiloyum hepte böyleyim yani bi iki kilo alıp weriyorum değişmiyo genelde. basen kısmım üst tarafıma göre büyk zaten biraz daha büyürse felaket olureyvahedigeldismile.. çörek otunu deniyorum ama bi işe yaramıyo gibi bıraktım bende. nette bi tarif gördüm baya bişe war içinde onu mu denesem diyorum bide. zamanım olursa buraya yazarım belki onuda deneyen olmuştur.. şuan 20 yaşındayım we önüne gelenn liseye gidiyo gibisin demesinden sıkıntı geldi artık. çok sinr bozucu yaa:gitme::çok üzgünüm:

kızlar anlıyorum sizi. bende uğraşıyorum yağlarla kremlerle. ama zaman zaman boşa olduğunu düşünüyorum.
bu şekilde yaratılmışız. ve herkesin farklı yanları vardır güzelliğini ortaya çıkaran.
arkasında milyon insan toplayan çoğu mankenin göğsü yok bile.
ya da televizyonda beğendiğimiz,erkeklerin ağzını açık bırakan hatunlara bakın. kimisinin önü tahta gibi.
eğer erkeklere beğendirmek içinse bu çabamız.. çok yanlış diye düşünüyorum.
ha eğer gerçekten psikolojinizi bozuyorsa bu durum,uzmanla görüşmek lazım. işi başka boyuttan ele almak lazım.
bazen güzel bir göz,güzel bir bakış tüm güzel vücutlara bedeldir :)

aynı durum bende de var..küçük 75 i bile doldurmuyor iç çamaşırı aldığımda güzel durmuyor..çörek otu yağına başladım 3 4 gün sürdüm ama sıkıldım ve bıraktım... yaz gelsin belki tekrar denerim kaydirigubbakcemile3
eğer bunlarda olmazsa mecbur böle yaşıcaz elden başka ne gelir..
sade desteksiz iç çamaşırı alacağınıza baya destekli çamaşırlar var onlardan alın kızlar..hem güzel gösteriyor hemde varmış gibi duruyor :-) şahsen benm öle..düşünün küçük ama 80 dolgulu iç çamaşırı takıyorum..herşeyde güzel duruyır tavsiye ederim yerimseniben yerimseniben yerimseniben

ewet bende dolgulu kullanıyorum ona rağmen küçük ya. onun dolgusuda olmasa hiç bişe yok:gitme:. ya erkeklere beğendirmek bi tarafa. kendim beğenmek isterim kendi wücudumu en başta.. kabullenmek gerek galiba ya:KK43:.. yinede deneyelim bakalım. belki bi işe yarar bişeyler

canım dolgunluk için banyodayken kalıp sabunla göğüslerine masaj yap bastırarak. çok da bastırıp tahriş etme zaten suyla oldugu için kayıyor o rahat yapıyorsun masajı. dirilik dolgunluk kazandıryr

Teşekkürler canım,deneyeceğimyerimseniben
birde şerbetçi otunu krem haline getirmekten bahsetmişler mantıklı geldi.Acaba arkonun nar özlü kremleriyle karıştırsak daha mı iyi olur diye düşündüm:uhm:

Son düzenleme:
kızlar anlıyorum sizi. bende uğraşıyorum yağlarla kremlerle. ama zaman zaman boşa olduğunu düşünüyorum.
bu şekilde yaratılmışız. ve herkesin farklı yanları vardır güzelliğini ortaya çıkaran.
arkasında milyon insan toplayan çoğu mankenin göğsü yok bile.
ya da televizyonda beğendiğimiz,erkeklerin ağzını açık bırakan hatunlara bakın. kimisinin önü tahta gibi.
eğer erkeklere beğendirmek içinse bu çabamız.. çok yanlış diye düşünüyorum.
ha eğer gerçekten psikolojinizi bozuyorsa bu durum,uzmanla görüşmek lazım. işi başka boyuttan ele almak lazım.
bazen güzel bir göz,güzel bir bakış tüm güzel vücutlara bedeldir :)

ben kendim beğenmiyorum böylesenağlama bide göğüslerini gere gere televizyonda magazin programlarında çıkmıyorlarmı içim gidiyor bende istiyoruumm:çok üzgünüm:

sağol canım. ben 50 kiloyum hepte böyleyim yani bi iki kilo alıp weriyorum değişmiyo genelde. basen kısmım üst tarafıma göre büyk zaten biraz daha büyürse felaket olureyvahedigeldismile.. çörek otunu deniyorum ama bi işe yaramıyo gibi bıraktım bende. nette bi tarif gördüm baya bişe war içinde onu mu denesem diyorum bide. zamanım olursa buraya yazarım belki onuda deneyen olmuştur.. şuan 20 yaşındayım we önüne gelenn liseye gidiyo gibisin demesinden sıkıntı geldi artık. çok sinr bozucu yaa:gitme::çok üzgünüm:

canım benim seni çok iyi anlıyorum gerçekten bana da hep küçüksün diyorlar boyda yok bende. ama dediğim gibi çörek otu yagı sabah akşam bi hafta uygula en azından masajın sekli deönemli gerçekten fark wdiyor

Teşekkürler canım,deneyeceğimyerimseniben
birde şerbetçi otunu krem haline getirmekten bahsetmişler mantıklı geldi.Acaba arkonun nar özlü kremleriyle karıştırsak daha mı iyi olur diye düşündüm:uhm:

bişey değil canım bi yararı olur inş.. nar özlü kreme gelince çok bilmiyorum ama o tariften bahseden arkadaş yagsız krem kullanmıştı normal krem kullanan arkadaşlarda alerjik reaksiyonlar olmuştu kimsinde ona da dikkat et istersen canım..

ewet bende dolgulu kullanıyorum ona rağmen küçük ya. onun dolgusuda olmasa hiç bişe yok:gitme:. ya erkeklere beğendirmek bi tarafa. kendim beğenmek isterim kendi wücudumu en başta.. kabullenmek gerek galiba ya:KK43:.. yinede deneyelim bakalım. belki bi işe yarar bişeyler

maydonozdanda güzel sonuç alanlar vardı diye hatırlıyorum. maydonoz yemek günde belli miktar öğünlerde eksik etmemek fayda sağlayabilir. ben pek yiyemiyorum o yüzden onu yapamadm

bişey değil canım bi yararı olur inş.. nar özlü kreme gelince çok bilmiyorum ama o tariften bahseden arkadaş yagsız krem kullanmıştı normal krem kullanan arkadaşlarda alerjik reaksiyonlar olmuştu kimsinde ona da dikkat et istersen canım..

hadi bakalım onuda deneriz her buldugumuzu sürüyoruz zaten bakalım nolcak sonumuz kaydirigubbakcemile3

ben birde uzun süre melisayla rezene çayını içtim birlikte.tadını da begeniyordum sonraları çemende ekledim. nedense hiç birşey etki etmiyor bana.onuda bıraktım
Forumdan bi arkadastan aklıma geldi acaba diyorum dermaroller kullanıp bu kremi sonra sürsek iyice etki etse daha kısa sürede sonuç alırmıyız?

X