Kızlar lütfen yardım edin:(kanamam var:(

C

cursedxangelx

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cursedxangelx
Dün Gece kırmızı ama çok az bir kan geldi şimdiyse çok yani altıma orkid koyacak kadar kirli kan gibi simsiyah bir kan geliyor(napıcam bilmiyorum hiçbir agrım sızım yok doktorda bebeğinde bişi yok demişti en son baktıgında gayet sağlıklı ve düşük tehlikesi yok demişti ve progestan ilaçla sürekli dinlenmemi söyledi şaşırdım kaldım moralim çok bozuluyor ve her wc ye gittigimde üzülüyorum artık wc ye bile gitmek istemiyorum neden böyle oluoyor anlamıyorum daha öncede gel,yordu ama turuncu renkteydi lütfen yardım edinSaruboceq:

lütfen yardımbenim gibi olan varmı aranızda yada cevrenizde en azından içim rahatlasın

bence hemen doktoruna başvurmalısıın canım daha önce olmadığını sölüyorsun etrafımda duymadım ama burda çok okudum bu şekilde olup sonu hüsran olan sen tedbirini al canım ihmal etme ben senin yerinde olsam 2 dk düşünmeden doktora koşardımyerimseniben

yok daha önceden oldu ama bu kadar degil şimdi her tuvalete gittigimde biraz biraz geliyor simsiyah pis kan sizce ne yapiyim doktora açtım yapılacak bişi yok dedi sizce gitsemmi offf neden hep ben

cnm hamileliğin yenimi bilmiyorum ama ilk aylarında böyle sorunlarla karşılaşanlar çok oluyor halk arasında bebek yerleşiyor falan derler hatta.ama sen sakın ihmal etme doktorunu ara hata çoksa direk git.ama sakinolmaya çalış stresde bebeğine zarar verir

canım hamileliğin kaçıncı haftada yani bebeğin hareketlerini hissedebiliyo musun? eğer bebek hareket ediyosa biraz daha bekle, ama bebeğin daha küçükse biraz yat dinlen yarına kadar geçmezse doktora git.

hemen kendi doktoruna olmadı acil servise git kanama bu birşeye benzemez
allah korusun... bence sakin ol ve doktora görün...

çok saolun sadece yatiyorum iste suan 13 hafta 2 günlük ....2 gün önce doktora gittgimde biseyin yok dedi hatta bebege baktik herseyi cok iyi cok saglikli bir bebek....Doktor cinsel iliskiyi yasaklamisti ama gece uykumda bisiler oldu anlamissinizdir siz yani rüyamda acaba bunun etkisi varmidir???Bide benim teyzem 7 aya kadar hep adet görmüs acaba Irsimi?Çünkü doktor nedenini bilemiyorCADIARZU

Bide normalde yok sadece çisimi yaparken gelio peçeteyle silerken...

suan kahverengiye döndü rengi..Kizlar lütfen dua edin bisi olmasinSaruboceq:

gebeliğin başlarında oluyoo bu kanamalar. özellikle kahverengi we siyaha yakın kanamalar korkulacak kanamalar olmaz genelde. pembeye dönerse tehlikelidir diye biliyorumm. o kirli kanlar genelde daha önce içeride birikmiş olan kanlar oluyoo. benimde gebeliğimin başında oluyoodu tuwaletten sonra. ilk önce korktum ama sonradan umursamadım we çok şükür bişey olmadı. canını sıkma ama bi doktoruna telefon açıp mutlaka danışş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…