kızlar lütfen yardım edin!!Erkeklerden soğuma ve iğrenme

Eylem_16

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
2
0
Bunu buraya yazıyorum çünkü eğer içimi dökmezsem patlayacağim.Benim sorunum şu ben konusmaya başladığım erkeklerden soğuyorum evet bu basit gelebilir ama normal bir soğuma değil ondan iğreniyorum bi daha asla görmek istemiyorum böyle sanki o iğrenç bi insanmış gibi ve kaçmam gerekiyormuş gibi geliyo mesela birinden hoşlanıyorum ve konusmaya başladık diyelim o da benden hoşlanıyorsa hemen soğuyorum iğreniyorum kalbim çarpıyor adını duysam bile elim ayağım titriyor bu yüzden erkeklere yaklaşmıyorum kaçmaya çalışıyorum ama kaç kaç nereye kadar yoruldum üstelik gencim ve yaşıtlarım sevgilileriyle gülüp eğlenirken ben sürekli erkeklerle konuştuğum zaman panik halindeyim iğreniyorum iğrenç geliyor normal bir soğumadan değil bu yani ben birinden hoşlanırsam sorun yok ama o da hoşlanıyorsa ve konuşuyorsak resmen panik atak geçiriyorum ve bu beni çok korkutuyor dehşete düşüyorum lütfen yardım edin üstelik panik atak hastasıyım.

Bence sen erkeklerden degilde bir iliskiye baslamak istemedigin icin böylesin.. iliskideki sorunlar seni yipratacak diye korkuyorsun.. bu yüzden kendi tarafindan sakin bir hoslantiyla kalmak istiyorsun

16yaşındaysan ve erkeklerden tiksiniyorsan normal olabilir bence
ergenlik neticede yine de bi uzmana git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…