kızlar,lütfen testime bi bakar mısınız....çizgi varmı yok mu.

alyazmali_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
33
1
var gibi yok gibi.siz de bakar mısınız..

Eklentiler

• $20130405_183636.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 169
  • $20130405_182140.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 180
biz lab da böyle testleri yeniden yapardık. sen sabah uyandığındaki idrarınla yap testini bnce ama + gbi.

sabahı bekleyemedim,dayanamayıp yaptım.sabah tekrar yapacağım ama sormak istedim.testte çok az daha belli resimden.

sen sabah ilk idrarınla yap. yine emin olamazsan biliyorsundur kan testi garanti.

sabah yapacağım. şu an şoktayım,dediğin gibi kan testi garanti.yarında test yapayım sonra doktora inşallah

niye şoktasın ki istenmeyen gebelik?

yok bir senedir istiyoruz.her defasında tek çizgi görmeye alışınca ikinci çizgiyi hafifte olsa görünce ne yapacağımı şaşırdım..

allahım gönlünüze göre sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah.

boşa ümitlendirmek istemem ama bence silik de olsa var gibi
2 ayrı test mi aynı testin 2 ayrı resmi mi?sana bu duruma benzer 1 olumlu 1 olumsuz iki örnek vereyim.
1.si ben oğluma hamile kaldığımda adetim 1-2 gün gecikmişti,koştuk acilde kan testi yaptırdık gebelik çıktı eşim bi de idrar testi yap dedi yaptığımda 2.çizgim silikti.
2.si komşumun kız kardeşi gebelik istiyodu adeti bikaç gün gecikmiş 2 idrar testi yaptı 2side silik 2.çizgi vardı ama gebelik yokmuş kan testinde çıkmadı.tabi bir ay sonra hamile kaldı:)

iki testte aynı ,iki farklı telefondan çekildi.
benim de adetim 2 gün gecikti,kan testi yaptıracaktım aslında ama yetişemedim.
şüphelenecek bir belirtim olmadı aslında .iki gündür ağzımda metalimsi bir tat var ve belim ağrıyor.ikinci çizgi ,burdakinden daha belirgin testte..
yarını bekliyorum sabırsızlıkla:18::18:

Canım merhaba gebelik testinde negatif olsa 2.çizgi olamaz göremezsin resimde bal gibi 2.çizgi var.negatif olsa test bozuk mu dersin ama genelde bozuk testte böyle silik bir çizgi de olmaz.yarın tekrarla daha belirgin olacaktır.hayırlı uğurlu olsun bebeğin)))

ay inşallah hayal kırıklığı olmaz var gibi çünkü.neyse haber et bize

yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinize.sabah tekrar yaptım.yine silik ama bundan daha belirgin.ama ben hala inanamıyorum

Aşagıdaki iki farklı test.biri dün biri bugün yapıldı.bunları incelemekten başka bişey yapmıyorumbaşkasının olsa hamilesin derdim,kendimin olunca diyemiyorum:)

Eklentiler

• $sabah.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 97

Canım hayırlı uğurlu olsun.2gün daha sabret kanda baktır hem değerinde yükselmiş olur:)

ben adetime 5 gün varken yapmıştım, ilkinde güneşe tuttuğumda hayali olan ikinci çizgi vardı :) ertesi gün yaptığım 3 test sizinki gibiydi:)

adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım değerim 116 çıktı şimdi 7 haftalık hamileyim :)

şimdiden hayırlı olsun diyelim sağlıkla kucağınıza alın inşallah...

benim 4 ay önce kere öyle silik çıkmıştı hatta havalara uçmuştum sevinçten ağlamıştım çünkü 6 senedir ilk defa görmüştüm o ikinci çizgiyi
bu arada ben 7 senelik evliyim infertilite hastasıyım tüplerim kapalı tüp bebek tedavisi şart (elbette Rabbim ol derse olmaz yok )
ama maalesef aynı günün akşamı adet görmüştüm arkadaşlarım filan belki üstüne görüyorsundur bir doktora git dediler ama gitmedim varsa nasılsa belli olur diye
ve yok yani olmadı o ikinci çizgi neden nasıl çıktı ???
inşallah sizinki gerçektir Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…