kızlar lütfen cevappppppppp

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kılzar benim son adet tarihim 7 agustos doktorlar adet tarihine göre dogum yapacagın günü söylüyolar ya bana ayın 13 mayıs dedi ve benim bebişi 5 mayısta alıyo yani 5 mayısta 39 haftalık oluyo yani erken degilmi hamile kaldıgım zamanda daha benim bebiş37 haftalık oluyo oyüzden su adet dönemi hesabını bi türlü anlamadım bebeşi erkenmi alıyo diyee korkuyorummmmmmsenağlamammmmmmmm.

yok canım erken almıyor merak etme tam zamanında alıyolar.hamile kaldığım zaman diye bişey yok S.A.T. geçerlidir.o tarihe göre normal doğumun 13 mayıs görünüyorsa 5 mayıs sezeryan için normaldir.sezeryanda genelde 1-2 hafta erken yapılır doğum.

korkma canım benimde son adet tarihim 23 agustos benimkide 24 mayısta olcak sezeryanım yani 39 haftalık erken değil sezeryanlarda 1 .2 hafta önce doğum oluyo zaten

cnm benim cokk saooll allah razı olsunnnnnnnnnnnnnnnnn[ QUOTE=genciza;2684611]yok canım erken almıyor merak etme tam zamanında alıyolar.hamile kaldığım zaman diye bişey yok S.A.T. geçerlidir.o tarihe göre normal doğumun 13 mayıs görünüyorsa 5 mayıs sezeryan için normaldir.sezeryanda genelde 1-2 hafta erken yapılır doğum.[/QUOTE]

canım benim de sat 4 ağustos doğumumun normalde 10 mayıstı. ben de 5 mayısa sezeryan günü aldım. bende senin gibi doktoruma erken mi diye sordum. normal dedi. 1-2 hafta önce olması sezeryande. hem birkaç günün de dolmuş oluyor dedi bana. içim rahatladı benimde.. yoksa gelişimini tamamlamadan ben müdahale ettirmiş olursam diye çok vicdan azabı çekerdim ama tamammış hayırlısıyla..

senin doktorun da uygun görmüşse normaldir canım için rahat olsun.. sevgiler..a.s.

X