Kızlar lütfen bisi diyin

sizdemi erken gebelik yaptınız çıkmamşlıymıydı yada öncesinde yaptnz mı
Ben kaset test yaptım adetten 5 gün önceye kdr silik çıktı adet günü daha koyu çıkar umuduyla tekrar yaptım negatif çıktı yarsi gün tekrar yaptığımda test çok belirgin çıktı o alsam kan verdim 28 cikti

Eklentiler

• 5A48E80D-2B38-45EB-A180-82AFF60105A3.jpeg
    5A48E80D-2B38-45EB-A180-82AFF60105A3.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 16
Evet ya bence stres yapmayın biraz bekleyip kan verin 2500 den sonra kese görünüyor. Ben kan takibi yaptım ama çok stresli bir süreçti
Böyle beklerken de stres yapıyorum ya değerim dusuk mu yoksa kimyasala donusucek mi diye çok korkuyorum ama kimyasal olanlar 2. Kanda kendilerini belli ediyorlarmış benimki 2 günde 3 kat arttı deger

Böyle beklerken de stres yapıyorum ya değerim dusuk mu yoksa kimyasala donusucek mi diye çok korkuyorum ama kimyasal olanlar 2. Kanda kendilerini belli ediyorlarmış benimki 2 günde 3 kat arttı deger
SAKIN STRES YAPMAYIN BEN 7 AY ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM AŞIRI STRES VS. YAPTM AKIŞINA BIRAKIN KANAMA VE LEKELENME OLMADIĞI SÜRECE TEDİRGİNLİĞİ BIRAKN TADINI ÇIAKRIN BENM İÇİN DE DUA EDİN VE 2 GÜNDE BİR KAN VERİP STRESE GRMYN EN AZ 10 GÜN GEÇTİKTEN SONRA KAN VERİN

SAKIN STRES YAPMAYIN BEN 7 AY ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM AŞIRI STRES VS. YAPTM AKIŞINA BIRAKIN KANAMA VE LEKELENME OLMADIĞI SÜRECE TEDİRGİNLİĞİ BIRAKN TADINI ÇIAKRIN BENM İÇİN DE DUA EDİN VE 2 GÜNDE BİR KAN VERİP STRESE GRMYN EN AZ 10 GÜN GEÇTİKTEN SONRA KAN VERİN
Zaten haftaya gidicem doktora o yüzden yarın yine kan versemmi diye düşünüyordum o zaman vermiyim

Bunu sabah yapmstm ama paronykmi oldum bilmem hayalt çizgi var mi yok mu kuruma çizgisimi anlayamyrm

Eklentiler

• 20241014_145051.jpg
    20241014_145051.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 9
X