kızlar lütfen balayına gidenler öneride bulunsun

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
arkadaşlar ağustosun son günleri ve eylülünde başını kapsayan bir balayı planımız var.araştırmaktan yoruldum..forumda hep yazanlar daha gitmemiş ama gidecek olanlar.ben ondan ziyade balayına çıkmış ve beğenmiş çok memnun kalmış kişilerin fikirlerini istiyorum.lütfen yardımcı olunnn.çok pahalı olmayan ama memnun kaldığınız yerler?

Ağustos sonu - Eylül başı.. Zaten sezon sonu olduğu için, Ege ve Akdeniz'de çoğu yerler oldukça ucuzlar..
Hatta dediğiniz gibi, şimdiden rezerve ettirirseniz çok daha ucuz olabilir..
Tabii Türkiye içi düşünüyorsanız..
Yurtdışı için aynı dönem İtalya'yı öneririm..

evet türkiye içi düşünüyoruz.nişanlımla çok kararsız kaldık.herşey dahil bir oteldemi geçirsek yoksa butik-apart tarzımı bilemedik.ben aslında eğlencesi aktiviteleri romantizmi bol olann ama en azından biraz olsun mütavazi olabilecek bi yer istiyorum.otel önerilerinizi bekliyorum.hadi balayına gidenler:))

Son düzenleme:
bacım bi hayırlısıyla evleneydim ne balayını alayına giderim valla .... evet biraz sorunlarım var sevgilimin ailesiyle .....

muğla akyaka ya gittik canım. gökova körfezinde. kimseler bilmiyor. ama biz bayıldık. interneten ekşi sözlükten araştır istersen. bi otelde kaldık ama ismini verirsem reklam mı olur bilmiyorum.

canım hayır herkes burda otel isimleri vererek birbirine yardımcı oluyor.bekliyorum isimleri

canım hayır herkes burda otel isimleri vererek birbirine yardımcı oluyor.bekliyorum isimleri

baga otele gitmiştik. süper lüks değil ama çok güzeldi, manzarası bile insanın ömrünü uzatır. bi de biz bir yerde kalmadık. geze geze gittik. başka bir otelde daha kalmıştık. o da ömer resort hoteldi. yolumuzun üstündeydi. tek yerde bir hafta kalmak sıkıcı oluyor çünkü. iki gün bir yerde 1 gün başka yerde. çok gezdik ve çok keyifliydi. ömrüm boyunca o günleri unutamam.

balayına antalyaya gttik ama 2.tatilimizde fethiyeye gttik GREEN FOREST otele mütevazi yer istiyorsan ve kafa dinliceksen güzel yer gercekten gezebileceğin yer de cok tavsiye ederim cnm

Arkadaşlar 05 mayısda antalya belek voyage otele gittim. deluxe oda almıştık. biz çok memnun kaldık personeller çok iyi balayı çiftlerine özel ilgi gösteriyorlar. yemek deniz havuz çok güzel tavsiye ederim.

canım voyage nin bi çok yerde oteli var.hangisi aha iyi acaba?siz nasıl karra verdiniz?canım kaç gün kaldınız.ne kadar ödediniz anlatırmısın

özel msj gönderemediğim için detay isteyenler olmuş,buyrun ;

05mayıs-10 mayıs arası yani 5 akşam kaldım. deluxe oda tercih ettik. ucak biletler dahil 3000 lira verdim. (ets-erken rezerv.)
ilk gün çiçekle karşıladı otel beni..
hergün farklı alacarte rest.larda yemek yedim. 2 alacarte hariç mini bar ve herşey ücretsiz..
belek antalyayı tercih ettim çünkü en sıcak yer o tarihte antalya olacağı için.
balayı çifti olmamız nedeniyle ilgi çok güzel 3 gün odaya kahvaltı istedik. film istedik müşteri ilişkileri hemen yardımcı oldu, film izledik
jakuzimizde sorun oldu aradık 10 dk da arıza için geldiler. oda temizliği mükemmeldi. hergün havlular değişiyo odamıza meyve kurabiye tabakları bırakılıyordu. sadece otelde turist çok fazla bazen yurtdışında olduğunu hissediyo insan :) zaten bi turistler birde balayı çiftleri var.. yani geriye bakıp düşündüğümde bu da iyi değildi diyebileceğim hiç birşey yok. mükemmel bi balayı oldu benim için.
umarım herkes çok iyi balayı geçirir.

canım şimdi 3 bin ama uçak biletleride önemli burda yani genel olarak uçak bileti hariç 5 gün otelin fiyatı neydi.ve bu fiyata neler dahildi?

Son düzenleme:
tatlım uçak biletlerim sanırım 500 liraydı 2500 e geldi bize. kardeşim 25 eylülde gidecek aynı oda uçak toplam 4200 e geliyo
benim şansım sezonun tam açılmamış olmasıydı.

dediğim gibi yeme-içme olarak herşey dahil. sadece 2 alacarte ücretli ve spa masaj ücretli sanırım.

Son düzenleme:
bizde 2012 eylülde voyage torbaya gittik. biz 5gecelik balayı tatilimizi uzattık 8 gece kaldık. çok güzeldi. odanız her gün temizleniyor, gazeteniz geliyor. ilk gün odanız şarap-tatli ve meyve tabağı konulmuştu. odamız delux odaydı, kendimize özel havuzumuz vardı. yemekler harika ötesi 1000 çeşit:) balayı çifti olduğunuz için alakartları seçme şansınız var normal kalanlar sadece 2 alakart seçerler siz heps,n, seçebiliyorsunuz

arkadaşlar niye kimse yardımcı olmuyor yakemer resort titanic gibi öneriler geldi bana varmı buralara giden

canım benim bizde çok araştırmıştık saatlerce sabahlayıp tek tek yorumları okumuştuk :) biz alanyada hotel long beach'e gittik. kesinlikle muhteşem bir yer. bütün çalışanlar çok ilgili tertemiz bir yer. eleştirilerde rus kaynıyo yazıyordu alakası bile yok. yabancılar var ama kimse kimseyi gözüyle bile rahatsız etmiyor. yemekleri çok lezzetliydi et balık tavuk hergün var. meyveler sebzeler. diabetliler için ayrı yağsız tuzsuz yemekler bile var. tatlıları içecekleri saymıyorum bile :) odalar tertemiz meyve tabağı çikolatalar şarap falan özenli. her gün temizlik var bir toz zerresi yok. her akşam bi aktivite var canın sıkılmıyor. tiyatrolar skeçler çocukları eğlendirenler ne ararsan var. 3havuzu var 1i deniz suyuyla doldurulmuş 1inde kaydıraklar var. denize 0 bu arada. futbol ve voleybol turnuvaları bile yapılıyor eşim ikisinede katılmıştı :) gemi ve otobüs turu oluyo onlarda çok keyifli. hiç bir sıkıntımız olmadı ets turla gittik fiyatına ordanda araştırabilirsin. biz çok memnun kaldık Allah izin verirde bebişimiz olursa tekrardan gideceğiz.

canım alanyada deniz derinmiş baya diiye duymuştum.öylemi?bide nezaman gittiniz.ne kadar ödediniz

28.05.2013-03.06.2013 tarihleri arası Susesi Belekteydik. Otelden heryönüyle memnun kaldım. Tüm yemekler lezzetliydi. Her akşam farklı bir mutfak konsepti vardı. bir gün italyan bir gün çin bir gün meksika, ama tabiki ızgara sebze... başka yemeklerde oluyor. Bunun dışında otelin heryeri havuz yani adına yakışır su sesi... personel çok güleryüzlü ve ilgili şaşırtacak derecede. büyük bir otel biz bir haftada bitiremedik. iskelesi geniş şezlonglar süper rahat. Biz love lake suit te kaldık ayrı bi güzeldi ama standart odalarda deluxe zaten. Balayı çifti olduğumuzdan şampanya meyve tatlı lokum tabağı çiçek ve kırmızı saten nevresim takımı havlulardan hazırlanmış kuğular çiçek yaprakları vardı ve muhteşemdi ben o heyecanla odanın ilk görüntüsüünü çekmeyi unuttum :) olsa paylaşırdımm :) bunun dışında geceleri eğlenceli. Biz ordayken kaliteli 2 grup canlı müzik yaptı şahaneydi. Hiç bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyodum ama bayıldık... hatta çocuğumuz olunca onunla gitme hayalleri kuruyoruz...restoran self servis ama ortalıkta sürekli garsonlar dolaşıyo ve tabakları sana taşıtmıyolar yanında tepsiyle dolaşıyolar mükemmel ilgi...sormak isteidğin bişey olursa yardımcı olurummm benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar... ne kadar bütçeniz var bilmiyorum ama bu balayı ve bence zorlayabildiğiniz kadar zorlayın biz öyle yaptık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…