Kızlar lütfen bakın yumurtlama oldu mu olmadı mı

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
444
197
Kızlar yumurtlama oldu mu olmadı mı anlamadım. T C kadar koyu olmadan silikleşti . Test sahibine yazdım emin olmadı normalde adetim 28-32 gün arasında olur 15. Gün yumurtlama 16. Gün çatlama mı oldu sizce yoksa yumurtlama olmadı mı bi bakın çok kafam karıştı . Olduysa eşim bu gece 10 dageliyor yetişebilir miyiz yumurtlamaya

Eklentiler

• E35CEEE7-0020-421B-83AB-0CAC71D2A166.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 6C89314E-AC18-43C6-98B4-FE7F71F13585.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 31
  • C88A0AA9-1138-4EBA-B223-13FB6E933F53.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 18
Evet olmuş.
Birde kopkoyu beklemeyin cizgiyi.
Bende hic bir zaman kop koyu olmadı.
14 gün koyulaşırdı hafiften.
Sizin 15 gün artik saat kacta yumurtladi isen 6 saat vaktin var. Bir önce ki günden değerlendirmeye başlamak gerek.

Dün yoktu eşim bugün gelecek 10 da geç mi kaldık

Bu testlerden çok yaptım bundan daha koyuydi ama sahibi olmamıs demişti eşit koyulukta olmasi lazım

Ben anlamadım ya gerçekten , benimki bu kadar da koyu değildi ben doktor kontrolünde 19 mm yunurtam olduğunu ve çatlamak üzere olduğunu söyledim diye demek ki bana zaten pik olmuş dedi sanırım size neden böyle şeyler söylüyor anlayamadım

hatta benim 3 gün oldu kontrole gideli bugün 4. Gün ve yumurtam çoktan çatlamıştır ama benimki yine koyu çıkıyor. Eğer yunurta çatkar çatlamaz silikleşiyorsa yumurta çatlayınca 24 saat kadar vücutta kalıyor buna göre hesaplayabilirsiniz ama ben ne zaman çatlıyor çatlayınca hemen silikleşiyor mu emin değilim artık

Bana test sahibi emin olamadı yumurtlama var mı yok mu. Benim şeffaf uzayan akıntım var. Ayrıca genelde 30 güne adet olurum ona tam uyuyor 25. Gün yumurtlama 16. Gün çatlama

Dün yoktu eşim bugün gelecek 10 da geç mi kaldık
Maalesef zamanını bilemeyiz.
Sen değerlendir bu günü.

Yataktan da hemen kalkma sperm sıvılaşma süresi boyunca yat 30-45 dakika arası.
Sıvılaşınca tüplerden geçiyor sperm.

İlk bebek olacak sanırım.
Aslında yatak kalkmakla ilgiisi 100 % yok ama sen işini sağlam tut bi saat yat.

İkinci bebeğim . 2 yaşında oğlum var. O zaman aynı adetin 16. Günü yumurtlama 17. Günü çatlama görmüştüm çok netti böyle değildş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…