Kızlar lütfen bakın fotolu

aysseell

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
317
305
Bakar mısınız sizce gebelik olabilir mi tek belirtim gögüslerimin ağrısı
Ben de pkos var eşimin de sperm sayısı çok düşük tüp bebeksiz hamile kalma ihtimalim sıfır dedi doktorlar. Yaptım anında çıktı test bozuk olunca böyle mi olur

Eklentiler

• 4cc873b6-ea64-461d-99b7-b5d616e1ecdc.jpeg
    4cc873b6-ea64-461d-99b7-b5d616e1ecdc.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 435
  • 2bd8248f-2d19-40e0-9502-6b972fa880a9.jpeg
    2bd8248f-2d19-40e0-9502-6b972fa880a9.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 441
Bunu sabah ilk idrarla yapmıştım evde bitane daha var ama ucuzlardan kaset test öğlen falan yapınca çıkar mı sizce

Akşam yaptım ben anında çıktı.
Ben şimdiye kadarki adet öncesi göğüslerim çok ama çok hafif ağrıyodu ama şimdi adetime 3/4 gün var 3 gün falan önceden kasıklarımda hafif ağrılar,(sanki adet olacakmış gibi) göğüslerimde dolgunlaşma ve aşırı ağrı, hafif miyde bulantısı, bağ ağrısı, aşırı duygusallık, aşırı uyku hali, çabuk yorulma, ve.s meydana geldi. Sizce bende hamilemiyim? (Test için çox erken olduğu için yapamıyorum ama sabırsızlanıyorum hamilemiyim diye)🥹

Ben şimdiye kadarki adet öncesi göğüslerim çok ama çok hafif ağrıyodu ama şimdi adetime 3/4 gün var 3 gün falan önceden kasıklarımda hafif ağrılar,(sanki adet olacakmış gibi) göğüslerimde dolgunlaşma ve aşırı ağrı, hafif miyde bulantısı, bağ ağrısı, aşırı duygusallık, aşırı uyku hali, çabuk yorulma, ve.s meydana geldi. Sizce bende hamilemiyim? (Test için çox erken olduğu için yapamıyorum ama sabırsızlanıyorum hamilemiyim diye)🥹
Benim için erken gebelik belirtisi; göğüs ucu hassasiyeti oldu, dokunmadan bile kıyafete değince acıyordu :)
İnşAllah siz de hamilesinizdir. Regl ağrısı gibi ağrılar oluyor zaten. Ben ha oldum ha olacağım diye beklerken, ağrıdan karnımı ovalarken meğer hamileymişim :)

Gunun gecsin hemen test yap sende

X