Kizlar lütfen bakarmisnz.

Bakıyorum bakıyorum ahtapot gibin deniz anası gibin bi şeye benziyor totalde.
Falda deniz anası görmek ne ola ki?

Gugılladım, çünkü neden yapmiyim:
Kahve falında deniz anası görmek; yarıda kalan işlerin bitmesi ve maddi yönden elinizin rahatlaması anlamına gelir. ... Falda görülen deniz anası sembolü, bazı fal yorumcularına göre maddi zorluklar şeklinde yorumlanır. Ancak bu falı bolluk ve bereket olarak yorumlamakta fayda vardır. -Alıntı-

allah razı olsun ne muradınız varsa versin sevdiğinize bağışlasın der banlanma ihtimalime karşı sessizce kaçarım bu konudan :KK200: :KK200:
Amin amin hepimizin inşaallah, banlarken Allah o parmaklarını büzüştürsün, butonun bozulsun sübhaneke dinimiz amin dualarına karşı koruma kalkanı gibi oldu duanız, bu gece rahat uyuyabilirim :)))

Amin amin hepimizin inşaallah, banlarken Allah o parmaklarını büzüştürsün, butonun bozulsun sübhaneke dinimiz amin dualarına karşı koruma kalkanı gibi oldu duanız, bu gece rahat uyuyabilirim :)))
yok yav seviyorum sizi de siteyi de .nice akıllara zarar konulara ve üyelere ne kadar akıllıca ve kırmadan yorumlar yaptınız emeğiniz çok bizde.iyi gecelerrr

yok yav seviyorum sizi de siteyi de .nice akıllara zarar konulara ve üyelere ne kadar akıllıca ve kırmadan yorumlar yaptınız emeğiniz çok bizde.iyi gecelerrr
Çok utandım☺️ cır cır yazıp çizen ben yazınız sonrası utanıp kızarmaktan bir şey yazamıyorum fakat gerçekten çok mutlu etti yazınız teşekkür ederim❤️

X