Kızlar lütfen bakar mısınız?önemli

burcuef12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
10
5
29
Merhaba kızlar 5 gün once hamile oldugumu ogrendım kanda 4 5 hafatalık sanırım daha tsh degerim degerinde altında cıktı endokrine yonlendırdı ama 1 haftaya randevu bulabıldım bu sekılde olan var mı asırı kafama taktım aıle hekımı tsh degerinde altında dedı

Eklentiler

• IMG_3264.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 49
Dahiliyeye de gidebilirsin randevu bulursan yanı biran once git tiroid düşük ve yüksek değerlerde düşükle sonuclanma riski yüksek biran once baktır ve ilaca basla derım

Dahiliyeye de gidebilirsin randevu bulursan yanı biran once git tiroid düşük ve yüksek değerlerde düşükle sonuclanma riski yüksek biran once baktır ve ilaca basla derım
Endokrin daha ıyı anlar dıyınce endokrine 1 haftaya ancak buldum dahiliyede anlıyor mu

Endokrin daha ıyı anlar dıyınce endokrine 1 haftaya ancak buldum dahiliyede anlıyor mu
Evet benım takibim dahılıyede mesela ıkısıde aynı sayılır biri daha detaylı araştırmada ama dahıleye ilaç verip duzeliyorsa endokrine yollamıyor mesela benım oyle oldu duzenlı ilaç kullanıyorum suan

Merhaba. Doktora gittiniz mi bir gelişme var mı? Bende gebelik düşünüyorum. Hamile kalabildim mi henüz belli değil ve TSH ım düşük çıkmış bir sorun olur mu diye ödüm kopuyor suan

Eklentiler

• IMG_2085.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba. Doktora gittiniz mi bir gelişme var mı? Bende gebelik düşünüyorum. Hamile kalabildim mi henüz belli değil ve TSH ım düşük çıkmış bir sorun olur mu diye ödüm kopuyor suan
Sonuclar için gidin geciktirmeden tsh yukseklıgı ve dusuklugunde düşün riskş yuksek cocuk gelişimşnde önemli rol oynuyor düşük dozda ilaç baslatır buyuk ıhtımalle

İnternette araştırırken gebeliğin TSH ı düşürdüğüne dair doktor videoları izledim. Sabah ilk değil 3. İdrar örneği ile test yaptım çok çok hafif bi ikinci çizgi çıktı. İlk çizgide çok koyu çıkamadı. Reglime 7 gün var. Bana akıl verebilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_2090.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_2088.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…