Anket Kızlar küfür konusunda erkekleri geçtimi ?

Kızlar küfür konusunda erkekleri geçtilermi?

• Evet

OY: 12 38,7%
  • Hayır

OY: 0 0,0%
  • Ne geçmesi fark attılar farkkk

OY: 9 29,0%
  • Erkekler kadar olamazlar..

OY: 10 32,3%

• Ankete Katılan
    31

BenBihter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
764
3
Bazen bi kızlar görüyorum küfür eden aha böyle kalıyorum :1shok: Ama yinede erkekler kadar olamazlar bana kalırsa:smiley-cool:

Erkeklerin küfürlü konuşmaları midemi bulandırırken, kızlarında erkeklerden geri kalmadığını malesef üzülerek görüyorum.Geçmediyseler bile yakında geçerler.

Bence geçtiler...erkekler bile basen şaşkın şaşkın bakıyorlar kısların agzından çıkan kelimelere....
bu kadarla kalsa gene ii bazı hanım arkadaşlar bir de el hareketi ekliyorlar hoş olmayan durumlar çıkıyor ortaya...

Bir kıza hiç mi hiç yakışmayan bir şey varsa o da ağzından uygunsuz ifadelerin çıkmasıdır.bırakın küfür etmeyi abi,la,oha,yuh vs vs. bunları bile duyunca bir kızın ağzından, ben resmen geriliyorum.

şimdiki nesil kızlarının bazılarının küfürlü konuşması masum kalır bence

ben ki küfür bilmezdim ama istanbul malesef beni küfüre alıştırdı...hayat zor burada..insan deşarj olcak yer arıyor..

225 tane kızın içinde bulunduğumu düşünürseniz, gözlemlerime dayanarak şunu söyleyeyim, erkekler halt yemiş.
bir olay anlatayım. sene sonunda binayı genel bir boya olayından geçiriyoruz. ustaları odalarına utana sıkıla soktum. duvarlara o kadar çirkin kelimeler yazılmış ki, usta aynen şunu söyledi erkek evladım var ben bunları ondan duymadım, görmedim....
bazen denk gelirse şakayla karışık uyarıyorum, hiç yakışıyor mu diye....
ne yazık ki durum böyle...

ve bir bayana inanın hiç yakışmıyor, küfür hatta argo konuşma...:kızgın:

günümüzdeki gençlik belki istediklerine istedikleri gibi biraz dalgacı,biraz alaycı birazda küfürlü konuşabiliyorlar...
ya trafikte hanımlar siz araba kullanırken hiç ağzınızdan küfür çıktımı aceba??
itiraf etmeliyim ki bazen ben ister istemeden malum şu kelimeyi kullanabiliyorum ş......z...tamam küfür hiç iyi bir şey değil bende tasvip etmiyorum ama,trafikte bazen beni öyle çileden çıkarıyorlarki ağzımdan bazen küfür çıkabiliyor işte..

küfürden nefret ediyorum midem bulanio resmen özellikle de belden altı söylenenler bi de kızlar söylüo bunu daha da iğrenç oluo evet bazı kızlar erkeklerden beş beter laflar söylüolar hayatımda duymadğım lafları duyuyorum

ÇOK ŞÜKÜR BİZİM ÖLE Bİ PROBLEMİMİZ YOK BENİM AĞZIMDAN BİKERE SALAK KELİMESİ ÇIKTI DİE AZ DAHA KAVGA ETCEKTİK =D

Erkekleri geçemezler ama gerçekten kızların ve bayanların küfürlü konuşmasından ben utanıyorum...

İnsan bu kızınca ister istemez belki tepkisini büyük verebilir
Böyle çok çok kızmışsam da La havle vela kuvveten derim
Küfürü sevmeyen biriyim.
Küfür eden erkeklere gelince aciz olduklarını düşünüyorum ..
Hele bir bayandan duymak.........tüylerim diken diken olur
Çevremde de eden olursa çok kızarım..

bayanlar küfür ediyorda küçücük çocuklara ne demeli konuşmayı söker sökmez küfürü öğretiyor aileleri,en basit örnek yiğenim kaan dayım ne küfür varsa ögretmiş,sevesim varsada sevemiyorum veleti,çocuklarına küfür öğreten aileleri kınıyorum valla

Esraxe o konuda çok haklısın..Kendileri yetmezmiş gibi birde çocuklarına öğretmiyorlarmı :kızgın:

Malesef Kizlar Küfretmeyi Erdem Sanmaya Başladi çünkü Etraflarinda Ki Herşey Neredeyse Küfür üstüne Inşaa Ediliyor

Ben ilk duyduğumda şok geçirmiştim.Kızlar sinirlendikleri için değil, arkadaşlarıyla konuşurken anamı ...... ler ki vs.vs. diye normal bir şekilde konuşuyorlardı :1shok::1shok::1shok:
Kardeşim bende kaldığında, okulun önüne onu almaya giderdim, beklerken o gençlerin hep bel altı küfürlerine şahit olur uyarırdım.
Yani sinirlenen insanın ş.......z demesiyle kalmıyor ,çok kötü bel altı küfürler, gençler arasında, hatta minicik çocuklar arasında çok yaygın.
Şimdi düşünün hepbirlikte neşeli bir şekilde sohbet ederken, arada bel altı cümleleler uçuşuyor nasıl bir zihniyettir aklım almıyor doğrusu :1no2::1no2:
Ben eş seçimimde bile küfürlü konuşup ,konuşmadığına dikkat ettim.Midem bulanıyor zorla değil ya, zaten bir gün yolda dayak yersem şaşmayın:))Hoşgörülü olamıyorum bu konuda.

X