Kızlar korkuyorum çok acil yardım

ecemm1ilter

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
141
73
28
merhaba kızlar , şuan bu korkum yüzünden üyelik aldım bana yardımcı olun hastahaneyede gidemiyorum.

Dün aksam kabızlık problemim yüzünden acı çehre tohumundan iki tane çiğneyip yuttum genel olarak bunu deneyip başarılı olmayan yokmuş. Ama bende aksam guruldamalad olup yani bağırsaklarda hareketlilik vardı ama tuvalete çıkmadım.

Sanırım etki etmedi dedim pek umursamadım ama şuan başıma gelenin bununla ilgisi varmı diye bu kısmı anlattım daha iyi yardımcı olursunuz diye.

Az önce tuvalette idrarımı yaptıktan sonra kurulanırken afedersiniz isal oldugumu farkettim daha doğrusu öyle sandım , makatımı sildim ve peçete kupkuru vajinamı sildim isal gibi böyle anlatamıyorum ama özür dilerim böyle anlatmak istemezdim ama endişeliyim.

Peçeteyi çok hafif ileri itip cıkarınca gercektende vajinadan geldiğini anladım. Dışkı ordan geliyor yani.

Çok endişeliyim , biliyorum doktora gidin diyeceksiniz ama korkumdan söyliyemiyorum anneme babamda zaten sorumsuz beni alıp doktora götürmez.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

Benim arkadaşım bana aldırmıştı. Kullandı fayda etmedi dedi. Böyle bir şey olsa söylerdi. Zaten siyah ve yeşil varmış yeşil olan mı gerçekmiş hatırlamıyorum hangi renkti. Bir enfeksiyon olabilir mi? Kahverengi akıntı olmasın. Dışkının oradan çıkması imkansız çünkü içerden bir bağlantısı yok bağırsak ve vajenin..

Canim doktora gitmeden ne bilebiliriz ki biz...bi tanidigin doktor yada arkadasinin tanidigi bir doktor yokmu...sorun bari..ama gitmen gerek

Benim arkadaşım bana aldırmıştı. Kullandı fayda etmedi dedi. Böyle bir şey olsa söylerdi. Zaten siyah ve yeşil varmış yeşil olan mı gerçekmiş hatırlamıyorum hangi renkti. Bir enfeksiyon olabilir mi? Kahverengi akıntı olmasın. Dışkının oradan çıkması imkansız çünkü içerden bir bağlantısı yok bağırsak ve vajenin..
Yeşildi benim ki , hayır hayır dışkı gibi ya böyle anlatmak istemiyorum , ama bildiğiniz dışkı hali bildiğimiz ishal

Canim doktora gitmeden ne bilebiliriz ki biz...bi tanidigin doktor yada arkadasinin tanidigi bir doktor yokmu...sorun bari..ama gitmen gerek
Hic bir doktor tanıdıgım yok :KK43: sabah ilk işim sağlık ocagına gitmek olucak anlarmı bilemem :KK43: çok endişeliyim ama ben acı çehreden oldugunu düşünüyorum ilk defa basıma geliyor ya

Yeşildi benim ki , hayır hayır dışkı gibi ya böyle anlatmak istemiyorum , ama bildiğiniz dışkı hali bildiğimiz ishal

Sümüksü bir kıvamdaysa hala enfeksiyon olabilir diye düşünüyorum. Ama değilse bile ilk kez duyduğum bir şey ve önemli olabilir.

Yarın zaten gideceğim ben suan icin söylüyorum :KK43:

Canım sağlık ocağı devlette kadın doğuma yönlendirir. Senin jinekoloğa görünmen lazım. Sağlık ocağındaki pratisyen hekim ne anlasın? O zaman niye branşlar var? Eğer ateşin çıkmazsa ve fenalaşmazsan yarına kadar bekleyeceksin. Enfeksiyon ilerlersede bu saatte acile gitmekten başka çare yok.

Canım sağlık ocağı devlette kadın doğuma yönlendirir. Senin jinekoloğa görünmen lazım. Sağlık ocağındaki pratisyen hekim ne anlasın? O zaman niye branşlar var? Eğer ateşin çıkmazsa ve fenalaşmazsan yarına kadar bekleyeceksin. Enfeksiyon ilerlersede bu saatte acile gitmekten başka çare yok.
Enfeksiyon belirtisi vajinadan dışkı gelmesimi ?

merhaba kızlar , şuan bu korkum yüzünden üyelik aldım bana yardımcı olun hastahaneyede gidemiyorum.

Dün aksam kabızlık problemim yüzünden acı çehre tohumundan iki tane çiğneyip yuttum genel olarak bunu deneyip başarılı olmayan yokmuş. Ama bende aksam guruldamalad olup yani bağırsaklarda hareketlilik vardı ama tuvalete çıkmadım.

Sanırım etki etmedi dedim pek umursamadım ama şuan başıma gelenin bununla ilgisi varmı diye bu kısmı anlattım daha iyi yardımcı olursunuz diye.

Az önce tuvalette idrarımı yaptıktan sonra kurulanırken afedersiniz isal oldugumu farkettim daha doğrusu öyle sandım , makatımı sildim ve peçete kupkuru vajinamı sildim isal gibi böyle anlatamıyorum ama özür dilerim böyle anlatmak istemezdim ama endişeliyim.

Peçeteyi çok hafif ileri itip cıkarınca gercektende vajinadan geldiğini anladım. Dışkı ordan geliyor yani.

Çok endişeliyim , biliyorum doktora gidin diyeceksiniz ama korkumdan söyliyemiyorum anneme babamda zaten sorumsuz beni alıp doktora götürmez.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
Canim afedersin ishal degilde sumuksu kivamda bisey olabilir mi

Bende kullanmistim bende de ishal falan olmadi o maddenim adini unuttumda afedersin bagirsakta idrarin disari cikmasini saglayan bi madde var sanirim o disariya cikiyo sinameki diye bir ot var ve oda bu tarz seylerw neden oluyor

Bence cok onemli bisey yok sabahta ayni sey olursa bi urolojiye falan gorun istersen

Ama bence aci cehre sinameki gibi seyler kullanma cunku bagirsaktaki afedersin o sumuksu maddeyi bagirsaktan attigi icin zamanla nu tarz seyler kullanmadan tuvalwte cikamiyorsun

Hanımlar gerçekten bilsem ki ayıp olmayacak ve kimsenin midesi bulanmayacak cekip fotoğraf atacağım. Gerçekten ishal yani
Bize ne göstereceksin ki.. :olamaz:Annene göster..Yada acile git.. İnternette kaka olduğunu düşündüğün şeyi ilk yayınlayan kişi olarak geçmek istiyosan bilemeyiz..

Enfeksiyon belirtisi vajinadan dışkı gelmesimi ?

Canım vajinadan dışkı gelemez. Bir bağlantısı yok ikisinin vajinanın ilerisinde rahim ve yumurtalıklar var. Dışkı nereden ulaşacak? Anüsün bağlantısıda bağırsaklarla ikisi nasıl birbiriyle bağlantı kurabilir? İnternetten bakar mısın organlara böyle bir şey olması imkansız...

Bence sağlık ocağı ile uğraşma direk hastaneye git sonuçlar bir gün sonra gelir hatta bana kalırsa annene anlat anlayacaktir hatta öyle geliyorsa annene peçete de göster bence şimdi en yakın acil e gidin hicbirsey senin hayatından önemli değil yalnız da dışarı çıkmayın çok geç oldu saat

X