Kizlar kayinbabam beni görmezden geliyor ne yapsam da göz teması kurmuyor mecburi durumlarda konuşuyor ben anlamadim 5 aylik evliyiz bu durum enteresa

Bence normali sizinki benim k.peder tuhaf gelmez gelmez geldi mi yada biz gittik mi onun evine afedersiniz kıçımın dibinde bazen o kadar yakın duruyor ki gerçekten rahatsız oluyorum. İçimden diyor de geeet ya öteye tepeme cikcan heral.) Kaynanam yıllar önce ben evlenmeden öldü. Geldiğinde bazen haftalarca bizde kalıyor. Hep elimin ayağımın altında şu sıcaklarda aman gelmesin diye dua ediyorum hiç çekemem vallahi. Bilmiyorum ya babam gibi gördüğümden artniyetle yaptığını sanmiyorum belki de hep yalnız anlatacaklari birikti falan çocuklarıyla paylaşmaz derdini bana anlatır gelince hep öyle ki en son yatak odasına kilitliyorum kendimi bunalıpta. Çünkü aynı konuyu başa sarıp sarıp anlatiyo bazen

Bence normali sizinki benim k.peder tuhaf gelmez gelmez geldi mi yada biz gittik mi onun evine afedersiniz kıçımın dibinde bazen o kadar yakın duruyor ki gerçekten rahatsız oluyorum. İçimden diyor de geeet ya öteye tepeme cikcan heral.) Kaynanam yıllar önce ben evlenmeden öldü. Geldiğinde bazen haftalarca bizde kalıyor. Hep elimin ayağımın altında şu sıcaklarda aman gelmesin diye dua ediyorum hiç çekemem vallahi. Bilmiyorum ya babam gibi gördüğümden artniyetle yaptığını sanmiyorum belki de hep yalnız anlatacaklari birikti falan çocuklarıyla paylaşmaz derdini bana anlatır gelince hep öyle ki en son yatak odasına kilitliyorum kendimi bunalıpta. Çünkü aynı konuyu başa sarıp sarıp anlatiyo bazen
ooo başa sarıp sarıp anlatma huyu, sanırım yaslıların yuzde doksanında var maalesef.

bız de mı oyle olacagız bılmıyorum da.

Benim 2 tane kayınpederim var
Birini heralde 3 senedir görmedim
Diğeriyle de bayramdan bayrama selamlaşıyoruz o kadar :)
Bu durum seni niye rahatsız etti ki

Ya kayınvalidesi arayan dert ediyor aramayan dert ediyor. Bu dertlik mevzu değil kadin kibirli değilde rahatsız ermek istemiyordur belki ballı lokma iste ne istiyorsunuz takılın mis gibi. Kayınpedere gelecek olursak muhafazakar mı ilk sorum bu.
Diğer sorum tartıştınız mı gerildiniz mi?

Mesela ben çok yıllar üstüne çocuk sahibi olabildim cinsiyet partisi yaptım istedim ki dedesi de orda olsun aradım rica ettim gelmem dedi bende çok üzüldüm bozuldum Allah biliyor her yerde dile getirdim biri söyledi mi ona bilmem. Ben ağırdan alıyorum gidip gelmek istemiyorum. O ise hiç göz teması kurmuyor artık ortadan konuşuyor ya dediklerimi duydu aklı sıra küstü ya da yüzü tutmuyor bilmem. Ama elleri mahkum çocuğum tek torunları mecbur gel git yapacaklar çocuğumu bensiz göremezler. Bu arada dip not durumları var ama çocuğuma çeyrek taktılar bu da böyle iç dökmeli bir anı olsun. Diyeceğim o ki amaaaannn ananız değil babanız değil neyi umursuyorsunuz

X