Kizlar kayinbabam beni görmezden geliyor ne yapsam da göz teması kurmuyor mecburi durumlarda konuşuyor ben anlamadim 5 aylik evliyiz bu durum enteresa

elmira13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
31
12
28
Kayinbabam mecburi olmadığı takdirde benimle konuşmaz göz temasi kurmaz. Cok değişik bir insan. Ona yakın davranıyorum saygida kusur etmiyorum ama o ben yokmusum gibi davranıyor. Kayinvalidem deseniz kibirlerin efendisi resmen aramadan aramaz sormaz muhatap olmaz yanında olunca iyidir tatlıdır. Ben nasıl davranacagimi da şaşırdım yani anlamıyorum neden boyleler kendi kizlari olsaydi böyle davranild8gini öğrenseler zorlarina gitmez miydi bunlarin gücü anca el kızına yeter

Kayinbabam mecburi olmadığı takdirde benimle konuşmaz göz temasi kurmaz. Cok değişik bir insan. Ona yakın davranıyorum saygida kusur etmiyorum ama o ben yokmusum gibi davranıyor. Kayinvalidem deseniz kibirlerin efendisi resmen aramadan aramaz sormaz muhatap olmaz yanında olunca iyidir tatlıdır. Ben nasıl davranacagimi da şaşırdım yani anlamıyorum neden boyleler kendi kizlari olsaydi böyle davranild8gini öğrenseler zorlarina gitmez miydi bunlarin gücü anca el kızına yeter
Seni istemiyorlar mıydı? Evlenmenize engel oldular mı? Cevabın evetse sebebi budur.

Eğer aranızda en ufak bir tatsızlık geçmediyse " amaan de" sen yine aynı şekilde davranmaya devam et.

Buradaki konularda görüyoruz. Kv ile kp her işe burunlarını sokuyor veya fazla yüz göz olunmuş oluyor. Sorunlar da bu yüzden oluyor. Senin bu tarz sorunların yoksa " ohh en azından kafam rahat" de. Kafaya takma.

Seni istemiyorlar mıydı? Evlenmenize engel oldular mı? Cevabın evetse sebebi budur.

Eğer aranızda en ufak bir tatsızlık geçmediyse " amaan de" sen yine aynı şekilde davranmaya devam et.

Buradaki konularda görüyoruz. Kv ile kp her işe burunlarını sokuyor veya fazla yüz göz olunmuş oluyor. Sorunlar da bu yüzden oluyor. Senin bu tarz sorunların yoksa " ohh en azından kafam rahat" de. Kafaya takma.
Evlenirken sorun cikarmadilar ama anlamıyorum ben gereksiz mi iyiyim acaba bilemiyorum mesafem nasıl olmali

Evlenirken sorun cikarmadilar ama anlamıyorum ben gereksiz mi iyiyim acaba bilemiyorum mesafem nasıl olmali
İçlerinde öyle davranmak geliyor demek ki. Kocanla aranı bozmuyorlarsa, her işinize karışmıyorlarsa nasıl davranırlarsa davransınlar. Sen de her zamanki gibi davranmaya devam et, saygısızlık yapmaman yeterli , yapmıyorsundur zaten de önemli olan o diye yazmak istedim.

Ee çok basit sizde onları görmezden geleceksiniz

Bunın için hiç üzülmeyin.Neden böyle davranıyorlar sorusuna cevap aramayın oldukları gibi kabul edin
. Siz de gerekmedikçe konuşmayın aynı ortamda yüzünüzü onlara dönmeyin, sohbet etmeye çalışmayın.
Evlerinde hizmet edeceğim diye kendinizi yormayın, hırpalamayın.
Evinizde ağırladığınızda güler yüzlü davranın, konuşmak istemezlerse siz de konuşmayın.

Hakaret,işinize karışma,laf sokma durumları yoksa boş verin nasıl olurlarsa olsunlar Aynı evde yasamiyosunuzdur umarım arada gidin gelin.Mesafe iyidir,dertsiz başınıza dert aramayın,Cook olun ,pembis gelin olmaya can atmayın.

X