Göz Makyajı kızlar kaşlarım :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Son Edebiyat

Yolunda gitmeyen şey imtihanındır
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
658
444
36
Kızlaar kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırdım ama dövme değil şimdi koyu ve kalın oldu siyah üstelik sarı saçlı beyaz tenliyim çok kötüyüm açılacak diyolar ama kalınlığı nolcak peki o nasıl incelecek güvenilirde bir yere yaptırdım geziye gidiyorum şimdi önceden ayarlamıştım şimdi herkes bana bakıcak gibi geliyor napıcam ben nasıl insan içine çıkıcam nolur bişeyler söyleyin (

Nasıl yani yapılmadan önce şeklini inceliğini belirlemediniz mi?

Bildiğim kadarıyla ilk 1-2 hafta koyu, daha sonra açılıyor rengi. Yaptırmadan önce araştırmadınız mı? Rengini açık renk kaş farıyla falan soldurabilirsiniz belki ama kalınlığına bir şey diyemeyeceğim.

Kaş boyama kalemleri var rengi açılana kadar idare eeder sizi

rengi de açılacak kalınlığı da kalmayacak şu anda olduğu kadar kalın olmayacak emin ol ama 3-4 haftayı bulacak tam şeklinin oturması
ben de yaptırdım ilk yapıldığında aynen dediğin gibiydi ama hem rengi açıldı hem niye bilmiyorum ama ilk yapıldığı kalınlıkta değildi

Ciddi misiniz gerçek mi lütfen ya kaç ton açıldı inceldi dimi gerçekten (

Ciddi misiniz gerçek mi lütfen ya kaç ton açıldı inceldi dimi gerçekten (
gerçekten ciddiyim ilk yaptırdığımdaki paniğimi hatırlıyorum hatta ben dersaneye gidiyordum nasıl bakışlara maruz kalmıştım o yüzden
ama 3 hafta kadar sonra kendi kaş rengime geldi ve inceldi de kaç ton açıldı şöyle söyleyeyim bildiğin kömür siyahıydı sonrasında koyu kahve-koyu giri arası bi renk oldu ki istediğim renk oydu şimdi iyice açıldı hatta tekrar rötüş yaptımam gerek :)
keşke fotom olsa da atsam sana

Pudranın transparan olanı da mı varmış?

Dövme değilse nasıl kaşlar kalıcı oluyor?

Neler öğreniyorum KK'da.
dövme gibi boyama yapılmıyor canım o yüzden kontur deniyor öteki adıyla kalıcı makyaj hatta şu aralar kıl tekniği çıktı iyice doğala yakın oluyor kalıcı makyaj

transparan pudra da kapatıcılık özelliği hiç yok denecek kadar az olan makyajı sabitlemeye ve parlamayı almaya yönelik kullanılan bi ürün
şiddetle de tavsiye ederim makyajı güzel sabitliyor :)

Kıl tekniğimiydi sizinkide 3 hafta çok uzun değilmi bana 3 gün sonra doğallaşmaya başlar dediler kuzlar nolur k.bakmayın ağlamaktan tek tek cvp yazamıyorum hepinizi tek tek okuyorum

Bende yaptırdım, rengin oturması 2-3 haftayı buluyor.

Üzerine pudra geçerek fln rengi kırabilirsin ama ilk günlerde merhem sürmek gerekiyo yara olmasın diye, pudra da merhemi emer,yara olur kaşın.

Uyarmış olmaları lazım aslında, neden hemen sonraya plan yaptınızki

İnceldimi peki kaç ton açıldı

Kıl tekniğimiydi sizinkide 3 hafta çok uzun değilmi bana 3 gün sonra doğallaşmaya başlar dediler kuzlar nolur k.bakmayın ağlamaktan tek tek cvp yazamıyorum hepinizi tek tek okuyorum
canım benim nolur panikleme
benimki kıl tekniği değildi benim yaptırdığım zaman yoktu çünkü ya da benim yaptırdığım yerde yoktu
şimdi rengi iyice açıldı rötüş istiyor para ayarlayabilirsem kıl tekniği yaptırmak istiyorum bu sefer
evet rengi 5-6 gün sonra yavaş yavaş açılmaya başlıyor ama yavaş yavaş
rengin ve şeklinin tam oturması 3 haftayı buluyor ama
dediğim gibi 3-5 gün sonra pudra sürerek dışarı çık o zaten rengi hafifletir biraz da saçını açık kullan bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…