Kızlar karındna ultrasonla kist vs polikistik over gorulur mu?

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.292
2.433
25
Selam kızlarr bugun hastaneye gittim doktor karin ultrasonu yapti 15 saniye felan surdu yani yumurtliklarin gayet güzel dedi ve saglikli gebelik icin istersen bi genel saglik kontrolu yapalim dedi kan testi istedi henuz vermedim.hormon testide istemedi adet duzenli olsugu icin ama icim hic rahat etmedi daha deneyeli 8 9 ay olmussun 1 bucuk sene olmamasi normal dedi kendinizi bosa strese sokmayin dedi

Selam kızlarr bugun hastaneye gittim doktor karin ultrasonu yapti 15 saniye felan surdu yani yumurtliklarin gayet güzel dedi ve saglikli gebelik icin istersen bi genel saglik kontrolu yapalim dedi kan testi istedi henuz vermedim.hormon testide istemedi adet duzenli olsugu icin ama icim hic rahat etmedi daha deneyeli 8 9 ay olmussun 1 bucuk sene olmamasi normal dedi kendinizi bosa strese sokmayin dedi
Polikistik over ve kist gorunuyor ultrason muayenesinde ama bence hormonlarınıza bi baktırın. eşiniz de gorunsun mutlaka derim

Görünür ama detayli kontrol icin altan muayene sart daja iyi görüntülemek icin ..

Screenshot_20230203-001206_WhatsApp.jpg
kızlar gebelik var mı sizce

Evliysen neden karından baktı ki öyle iş mi olur. Bekarlara mecburiyetten karından bakılıyo kaldı ki net görünmüyor zaten bunun içinde idrara sıkışıkken bakılır karından onun bile kuralı var🙄

Ay baby time bu gebelik testi ben okudum hep olumsuz yorum yapmışlar valla eşimden istedim gitmiş bunu almış bende güvenemedim ki göğüs hassasiyeti regl ağrım ve kabızlık şikayetim var yaklaşık 1haftadır regl ağrısı çekiyorum ha oldum olucam diye ama yok

İlk 10dk bu şekilde daha sonra daha net gözüküyordu 3aydır femara deniyorum bu 3.deneme ama çatlatma iğnesi olmadım bu ay ümidim yoktu 1.5 yıldır bekliyorum

X