Kızlar kararsızım yardımm

Mylovebaby

Minik kuş...
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
460
147
35 haftalık hamileyim Allah izin verirse bir oğlumuz olacak sizlerden isim konusunda fikir almak istiyoruz ben doruk ismini çok seviyorum ve istiyorum eşimde ayaz ismini çok seviyor istiyor bizde beraber karar verip ozaman ismini Doruk ayaz koyalım dedik sizce böyle çok mu uzun olur yada farklı önerebileceğiniz isimler varmı ? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Ben de doruk ismini çok seviyordum ama eşimle anlaşamadık. Artık her çocuk iki isimli neredeyse. Bence çok güzel bir isim doruk. İlk oğlumda iki isimli ama okulda hep ilk adı ile sesleniyorlar

Valla ben bebeklerde her zaman iki isim daha güzel oluyor bence de doruk ayaz çok güzel bir isim ismiyle yaşasın

Bende şuan daha yeni hamileyim erkek olursa Nihat Kutay kız olursa defne yanina bir isim daha biz daha yolun başındayız ama şimdiden karar veriyoruz bakalım
Bende hamileliğimin en başından beri doruk ddiye gezdim sonra eşim yanına da ayaz olsun mu ben o ismi de beğeniyorum dedi bende çok mutlu oldum zaten ikimizin de istediği olsun diye söylüyordum ortaya uyumlu güzel bir isim çıkmış oldu

Ben tek isimden yanayım okulda sınavda kodlama yaparken zaman kaybı ve seslenirken de genellikle iki ismi aynı anda kullanmıyorlar

Ay inanmıyorum benim kızım oldu fakat hamileyken cinsiyet belli olmadan önce erkekse ben Doruk, eşim Ayaz istiyordu çok şaşırdım bu kadar denk gelmemize sağlıkla gelsin inşallah biz iki isim hiç düşünmedik karar vermemiştik en son sonra kızımız olacağını öğrendik. Kız ismi de bakıyorduk zaten ona yoğunlaştık

Aa tesadüfe bak ne kadar güzel amin inşallah sizinde evladınızı Allah size bağışlasın sağlıkla büyüsün inşallah

Benim adım Meryem Asiye soyadım da baya bir uzun yakında beni Fransız filan sancaklar diye ödüm kopuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…