Kızlar kafam, cok karısık

Kiraz 1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
11
1
28
Arkadaslar 2tane kızım var Birtane de dusuk yaptım onunda cinsiyeti kız Dı sımdı 2aylık hamileyim cinsiyeti cok merak, ediyorum. Ne olacak, aceba tabıkı, de, saflık lı olsun 3 kızdan, sonra?

Arkadaslar 2tane kızım var Birtane de dusuk yaptım onunda cinsiyeti kız Dı sımdı 2aylık hamileyim cinsiyeti cok merak, ediyorum. Ne olacak, aceba tabıkı, de, saflık lı olsun 3 kızdan, sonra?
Öncelikle geçmiş olsun, umarım bu sefer sağ salim kucağına alırsın da sana ne dememizi bekliyosun anlamadım :)
Fal mi bakalim?

Sağlıcakla kucağına almanı diliyorum fakat kafa karışıklığı nedir 3 kızdan sonra erkek olur mu?

İşte Rabbim cinsiyet talep edene 3 tane veriyor çocuk sesi duymak isteyene nasip etmiyor…
İmtihanlar ne kadar farklı…

Hep kız olacak gibi geliyor
Olabilir valla Allah kalbinize göre versin. Benimde oğlum vardi sonra bir düşük oldu cinsiyet bilmiyorum sonrakide erkek oldu. Doktor erkek deyince emin misiniz dedim ben kiz olur diyordum.iki hafta sonra yeniden gidince bir daha baksanız ayni mı demiştim. Allah sağlık versin insan her ikisinide tatmak istiyor ama nasip Rabbim sağlık versin.

Olabilir valla Allah kalbinize göre versin. Benimde oğlum vardi sonra bir düşük oldu cinsiyet bilmiyorum sonrakide erkek oldu. Doktor erkek deyince emin misiniz dedim ben kiz olur diyordum.iki hafta sonra yeniden gidince bir daha baksanız ayni mı demiştim. Allah sağlık versin insan her ikisinide tatmak istiyor ama nasip Rabbim sağlık versin.
Allah razı olsun Bı anlayan cıktı yasayan biliyor ben Saglık siz olsun kimsenin olmasın benim olsun demiyorum. Ki insanlar, yanlıs, alıyor

X