kızlar kaç kilo aldınız

hilmiş brawooo
bende dün kesin olarak başladım
86 ya vurdum çünkü
bakalım inşalla yazarın senin gibi verdiğim kiloları

hepinizi canı gönülden desekliyor ve sizi böle zayıflıyor ve azimli gördükçe bend eiştah artıyorrda artıyorr..zaten yemek yemeği çok severim..şimdi birde süt veriyorumm cokacimcoook-tatlicadiarzu-naniknanikyiyomda yiyomm...hayırlısıkafamçokkarıştı:roflol:

bende pazartesinen itibaren basliyorum beni destekleyin anacim destege cok ihtiyacim var, s sinavdan bi kurtulim hayirlisi ile de

kızlar inşallah herkez istediği kiloya kavuşur yaa benimde 60 olmam lazım hatta 60tan sonra bi 5 kilo daha vermem lazım
97ile doğuma gittim şimdi 76yım inşallah bende başarıcam banada destek olun yaa bende zayıflamak istiyorumm

ben hepsiniz destekliyorum canlarımm...a.sdelikafaduldenkaydirigubbakcemile5emzirenleri desteklemiyorumm...onlar kilosuna bakmasınlar melekler için yesinler....:mymeka:

duygucum periicim canancim allah yardimciniz olsun,
insallah en kisa zamanda verirsiniz kilolari.
canancim sen yolu yarilamissin bitanem masallahh..

yanniz benim belim kopuyo yhaa.. mekik cekmekten belim mahfoldu .. napcamm

walla herkese başarılar şimdiden
çok zor walla 1.5 yıldır homini gırtlak yiyoruz
dün rüyamda supangle gördüm iyimiiii...

arzu ya bu arada ben hala emzririyorum
ama yemek yemenin süt yaptıgına inanmıyorum
öyle olsa benim 6 ay çeşme gibi akması gerekirdi..
ama bol su içiyorum ve humana

bende 80 oldum kızlar kaydirigubbakcemile2 yani elife hamile kalmadan öneki kiloma 1 kilo kaldı gerçi yine şişkoyum ama olsun :roflol::roflol:diyet yapıyorum ben ama diyet yapıyorum diyince yanlış anlamayın normal yemem gereken kadar yiyorum emzirdiğim içinde zaten gidiyo :ecrin_bebek:
aşkito mekik için önerim var canım .. 20 mekiği sadece yatarken değil sabah öğle akşam yap bak nası farkedecek bide yarım mekik daha etkili göbek için . tebrik ederim canım seni verdiğin kilolar için kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

ben yine hamile gözüküyom :roflol: :roflol: :roflol: 4.nün belirtilerimiki :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
valla siiz bilemem canım ama ben bir öğün atladığımda o gün birkaç öğün sonra sütüm çok az oluyorr:1closedeyes:...sıvı tüketimi için hak veriyorum az sıvı aldığındada az süt oluyorra.s..ama şimdi sadece diyelim su içiyorsunn..o süte ne geçti.CADIARZU.nerde vitamin nerde protein...ben hem yiyorumm..hemdee bol bol sıvı alıyorumm .:1rolleyes:..birde annem memleketten kuşburnu marmelatı yapmış getirmiş saolsun şimdi onu sulandırıp içiyorum.yerimseniben..kuzunun çükü saolsun:roflol:

yok canım benim imzalar yasaklanmış bir ara şimdi tekrar geri gelmiş ondan profilden kaldırabilirsinn....yada mesaj ayzarken sağ alt köşede imzamı gösterin işaretini kaldırabilirsiniz..

öğün atlama yok tcanım zaten tam tersine 3 öğün daha eklendi benim yemek düzenime:) ama ekmek azaldı işte sadece tek fark o bide yağ ve şeker .yoksa menümde ne varsa hepsini yiyorum:)

bende şimdi kendime kilo cetveli yapıcam cnım değiştireyim:)

kızlar ben mart annesiyim daha doğurmadım ama kiloyla ilgili bir topik gördümmü yazmadan duramıyorum.....takıntı oldu bende birazda..bide sürekli doğumdan sonra verebilecekmiyim korkusuyla yaşıyorum

teknolog demişsin ya su içince vitamini nerden geliyor diye...hamilelik döneminde vücut vitamin mineralleri depolarmış..doğum sonrası kıtlık yaşamasına karşın..böylece sadece su içerek sütümüz olabiliyormuş...

inşallah herkes istediği kilosuna kavuşur kızlar...

yok canımm yaa sadece bir süre içinn ne kadar depolaya bilir vücut yağ depoluyo ayrıca vitamin değil sanıyorum...o ilk verilen sütte herşeyy..sen almazsan vitamin nasıl alsın çocukk...neden peki gazlı yiyecekler yenmiyor süte geçiyor...mantık yürütmek gerek neden sigara hamileyken 10 adete kadar izin veriebiliyorda süte hemen keçiyorr....ben inanmıyorumm...vitaminn depolasa depolasa birkaç zaman aylarca hiç sanmıyorumm...herşey yediklerimizle içtiklerimizle alakalı sevgiler..

teknolog canım süt kalitesi diye bişi var mutlak ama rehavet yanlış bişi sölemiyor . hani bi dönem çok dikkat de etsek hamilelikte ister istemez alıyoruz ya .işte onlar bebek için alınan depolarmış bende bi yazı okumuştum bunla ilgili ..bide zaten tamamen hiç bişi yememek diyet değil o metabolizma yavaşlatmak . daha önce sordummu bilmiyorunm ama adın ne nickle zor oluyo:)bide bi hatırlatma anne sütünün neredeyse tamamına yakını sudur canım .dur bak bunla ilgili bi yazıyıda okumuştum . yeni konu açiim onun için

a.s.nurcan öğretmenim eeeealın:roflol:an onca kg vitaminse bu hatunlar bu vitaminleri niye evrmeye çalışıyorlarr yawww..kaydirigubbakcemile3işin şakası tabi buu ama bir süre için depolar dolu olabilir amaa devamlı bir şekilde suylaa felann olcak iş değil bence yemekleede alakalı ( homini gırtlak yiyomyaa kendime pay çıkaracağım:roflol:)

yok canım onların çoğu yağ ama vitaminde depolanıyo :roflol:biz yağını veriyoz vitamini anne sütüne çözümlüyoz:roflol:

anne sütü öyle mucizevî bir karışım ve öyle mükemmel bir besindir ki hem anne hem de çocuk bakımından sayısız yararları vardır. Aşağıda bu konuda yapılan çalışmalardan örnek bilgiler aktarılmaktadır.

Yüce Allah’ın büyük bir nimeti olan Anne sütünün %90′ı sudan oluşmaktadır. Bu da son derece önemlidir. Çünkü bebeklerin ihtiyacı olan besinin yanı sıra suya da ihtiyaçları vardır. Bu ise en hijyenik şekilde karşılanmaktadır.

Anne sütünün oluşumu çeşitli aşamalar sonucu gelişir. Bu üretimde annenin hormonları gebelik süresince başrolü oynar. Hamilelik sırasında süt üretimi olmaz çünkü plasenta tarafından üretilen progesteron ve östrojen adlı hormonlar tarafından engellenir ancak bu arada süt üretimi için memenin alt yapısı hazırlanır.

Doğumda plasenta atılacağı için progesteron ve östrojen hormonlarının kandaki düzeyi düşer ve prolaktin devreye girerek süt yapımı başlar. Rabbimiz, ihtiyaca göre zamanlamayı ne kadar mükemmel yapmaktadır. Hormonlar arasındaki bu haberleşme sayesinde anne sütü gibi çok kıymetli bir besin tam bebeğin ihtiyaç duyduğu anda hazır olur. Görüldüğü gibi bir insanın yaratılış aşamalarında her saniye meydana gelen tüm detaylar birbirini tamamlayan, biri olmazsa diğeri olmayacak olaylardır.

eğer imzandaki resim yeniyse sen hiçde homini gırtlak yemişe benzemiyosun . yoksa bizimi kandırıyosun canım:)

hahaha gerçekten olmak isterdim o hamile kalmadan önceki yazz...şimdi 80 i keçtik küsürü sölemiyom..yeni resmimi gösteririm ben sana bir ara hehehehe:)))) tanıyamaya bilirsin dermişim:)))

valla ne bilem ben öyle duydumda:çok üzgünüm: ne dalga geçiyonuz yaaa çocukmu emzirdik sankisenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…