kızlar kaç haftalık

rose01

Guru
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
602
0
kızlar en son adet tarihim 20 temmuz normalde doğum 25 nisan ama ultrason filminde çıkan 28 nisan yazıyor en son gittiğimde 3 mayıs ben anlayamadım ben şimdi kaç haftalık hamileyim ya benim hesabıma göre 14+6 gümlük omam gerek değil mi

Nergis Mrb Ben De Ayni Senin Gibi Sat Im 20 Temmuz Tarihlerde 3 Gün önce Yada Sonra Yanilma Payi Oldğu Için Ultrasonda öyle çikmiştir Doğum Tarihlerimizde Ayni Benimde 25 Nisan Olucak Kismetse Bakalim Senin Cinsiyeti Belli Oldumu?

benimde nisan 17 kizlar ve suan 18 haftalik hamileyim...........

Kızlar benimde bir sorum olcak bu hesaplamaları doktorlar hafta üzerine yaptıklarını bılıyorum ve normalde 40 hafta hesaplıyorlar benım son adet tarihim 22 eylül ve suan bana 27 haftalık oldugum soylendı ve her ay 4 hafta cekmedıgı ıcın aylar kayıyor sanırım bu son soylendıgıne gore bır hafta sonra 7 aylık oluyorum ama benım hesabıma gore 6,5 aylıgım 22 martda 6 mı bıtıyo 7 mı aklım karıstı cevaplar mısınız hamişler? :uhm:

Canim doktorlar 10 ay olarak hesapliyorlar.9 ay ve son ay diye adlandiriyorlar.Suan ben son ayin icindeyim mesela.Ama ay olarak bakarsak 9 ay oluyo.Sen aylara fazla takilma canim.Doktorlara gore suan sen 7.ci ayin icindesin.Ama gun gun hesapladiginda oyle olmuyo.Yani icinden cikamazsin ben cikamadim biraktim artik hesaplamayi :))

Vallaha ben de bıraktım hesabı.SAt ım 1 Temmuz ama yaptığı ilk vajinal ultrasonda 8 Eylül 7 haftalıksın demişti.Ona göre hesaplıyor artık sanırım.20 Temmuz gibi hamile kalmışsındır demişti ve muhtemel doğum tarihim de 28 Nisanmış.Ben bu tarihe göre gebelik takvimi yaptım(36 hafta gösteriyodu) ama 2 gün önceki kontrolde 34 hafta demez mi,deli oldum:KK43: Amaaaaaaaaaaaan....

X