Kizlar isin icinden cikamiyrm yardim lutfen

Yahu sen böyle birşeyi nasıl çekebiliyorsun?
Ayının önde gideni bu adam insan bile değil.
Kendine de mi acımıyorsun???
Şaşırıyorum gerçekten sana.

Diyorumki sen hastasin normal degilsn gel psikologa gdelim bende gelicem. Kiyamet kopuyr. Senin bu dusuncelerin nrmal degil diyrm ben boyle dusunuyrm benm ve ailemin kafa yapisi bu karsiligini aliyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah korusun ya. Smdi askerde korkuyrm ayrilirsam kendine bisey yapar diye. Snra ben o yukle yasayamam. Ama kendimu sogutmaya basliyrm yavas yavs

bırak yahu
yeme o ' kendımı öldürürüm '' ayaklarını

yapacak ınsan söylemez ayrıca gebersın böyle psıkopatlar kusura bakma

kendıne dayagı nasıl yakıstırıyorsun? annen baban yapsa nefretınden köpürürsün
ama adinin biri yaptıkca daha da baglanmıssın.

İnan bende anlamiyrm nasil oluyr bu. Ama insan duygularini kontrol edemiyr yada ben edemiyrm.

Madem anlamayacak kadar man kafalı ayrıl gitsin.
Ailesi adam etsin psikopat oğullarını, sen değil.

bırak yahu

Soylemiyrki zaten ben tahmine diyrm

bırak yahu

bencede geberebilir. dünyadan bir pislik eksilir. iyide olur
sana dayak atıp acımayana sen acımaya devam et konu sahibi.
her koyun kendi bacağından aslır. hayat senin.

Son düzenleme:
İnan bende anlamiyrm nasil oluyr bu. Ama insan duygularini kontrol edemiyr yada ben edemiyrm.

azıcık mantıklı ol... şimdi döven söven bırı evlenınce degısır mı sence? evlılıkte keramet vardır lafı görücü usulu evlenenler ıcın söylenmıstır
evlenınce daha beter olur bu. ayrıca askerden dönünce ailesi evlenmesını ıster
yakma basını bir mal için

Söylüyorum evlenince seni daha beter kısıtlayacak cam perde açtırmayacak nefes alamayacaksın ve inan o sevginde kalmayacak nefret edeceksin bu adamdan.Ve bu kadar özgüvensiz kıskanç adamlar tecrübeyle sabit aldatmaya çok meyillidir.Çünkü kendi içleri fenadır ama bunun acısını güvensizliklerinden karşıdan çıkarırlar.Değer mi gerçekten tüm ömrünü bir psikopata harcamaya.Ne adamlar var karşısındakinin gözünün içine bakan özgüveni tam kıskanmadan hayatı güzelce yaşatan karakteri olgun.

bencede geberebilir. dünyadan bir pislik eksilir. iyide olur
sana dayak atıp acımayana sen acımaya devam et konu sahibi.
her koyun kendi bacağından aslır. hayat senin.
şimdi aşk meşk
evlenınce görür gununu..bakalım emek ve aşk kuratacak mı

kendisini öldürmesinden neden korkuyorsun ki? gebersin pislik, ne güzel işte bir pislik eksilir..

Okadar dogru anlatmissnki aslinda dogru olanin bu oldugunu bende biliyrm. Ah bide uygulayabilseydim keske daha once. Aptalligima doymiym

kendisini mi öldürecekmiş hahahha hayatta yapmaz böyle diyen.De ki yapmazsan hatırım kalır hatta bileklerini diklemesine keste bari bi işe yarasın yarım yamalak iş yapma düzgünce yap de.

kendisini mi öldürecekmiş hahahha hayatta yapmaz böyle diyen.De ki yapmazsan hatırım kalır hatta bileklerini diklemesine keste bari bi işe yarasın yarım yamalak iş yapma düzgünce yap de.

Canm kendisi boyle bisey soylemedi bana kendimi oldururm falan diye. Ben korkuyorum kendisine bisey falan yapmasn taniyrm cnku onu. Ve hakkettn yapacak bir tip yani soylesede lafta kalmazdi zaten.

Ben ayrildm diye yaparsa vicdanm kaldrmaz canm

ya bırak allah aşkına. gerçekten kendisine bu kadar aşık birinin intihar edeceğini düşünmüyorsun değil mi? hayatım bu adam seni sevmiyor, hatta nefret ediyor.. sen onun için uzaktan kumanda edeceği bir kum torbasısın.. allah aşkına bırak acı kendine, en güzel zamanların kafeste geçiyor..

Okadar dogru anlatmissnki aslinda dogru olanin bu oldugunu bende biliyrm. Ah bide uygulayabilseydim keske daha once. Aptalligima doymiym

iradeli ol iradeli.Sevgi hakedene duyulur emek verene.Bu yalnız kalma korkusu alışkanlık başka hiçbir şey değil.bak ayrıl başkasıyla ol ne diyeceksin biliyor musun niye çekmişim ah aptal kafam.19 20 yaşındayken bir erkek arkadaşım vardı bana bikini giyemezsin plajda dedi.Bana!?Çektim bu manyak psikopatı 1.5 yıl.tecrübesizlik işte yaşta küçük.Ama ayrılıp hayatımın aşkıyla tanışınca ohhhh be dedim inan.Niye çekmişim dedim.doya doya minilerimi giydim sokaklarda özgürce gezdim arkadaşlarımla.kıskanılmak dozunda tatlı tatlı sıkmadan yapılınca güzel.Bak bu adam özgüvensiz sorunlu biri.döverde aldatırda neler neler yapar.Biz uyardık gerisi sana kalmış.

kimse aşkından kendini öldürmez güzelim korkma.

Canm yorumlarn icin tesekkr ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…