kızlar inşallah hamileyimdir...

dnz123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
63
2
Öncelikle merhaba herkese,geçen hafta kasıklarımda çok ağrı vardı şimdi de ara ara var.regli dönemime 4 gün var.benim karnım şişti biraz,uykum var.Bazende iş yaparken birden halsizleşiyorum.İnşallah hamileyimdir.Geçen yıl 3,5 aylık bebeklerimin yani ikzilerimin kalbi durdu için alındılar.Onlara hamileykende böyleydim ....dua Edin ne olur şimdi hamile olayım.Allahım inşallah hamileyimdir.

ilk hamileliğinde bu kadar erken belirti olmuşmuydu, daha çok erken, belki kasık ağrısı olabilir şu an ama o da adet öncesi ağrısından farklıysa, bir de göğüslerde hassasiyet. ama erken dönemde hiç belirti yaşamayan çok hamile var... hayırlısıysa eğer İnşallah hamilesindir, inşallah hepimiz hamileyizdir. Amin

Arkadaş güzel cevaplamış. hiç belirti yaşamayıp hamile olanda var, çok belirti yaşayıp hamile olamayanda ... RABB'im hayırlısı nasip etsin.. inş. en kısa zamanda bizlerde hamişlerin arasına katılırız

bence de hamilesin çünkü ilkinde de aynı belirtiler olmuş hayırlısı yaz tamam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…