kızlar inanamıyorum ben şimdi hamilemiyim

mavikentli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
56
0
bugün 31. fünüm ve az önce idrar testi yaptım 2 çizgide net görünüyo halen şaşkınım allahım sana şükürler olsunnnnnnnnn

tebrik ederim canımm gözün aydınnn sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

tebrikler allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin canımmm

ii akşamlar ceylamcım.sana en son sormuştum ya evde test var yapayımmı diye.daha sonra yaptım ve cıktı.allahıma şükürler olsun.tez zamanda isteyen herkesede nasip eder inşallah.cuma günü gibi bide kan testi yaptırayım diyorum ii olur demi

ii akşamlar minoş sen hamileliğini kan testindemi öğrenmiştin.son adet tarihin kaçtı.değerlerin kaç cıktı.biraz anlatırsan mutlu olurum canım saol

Eh be mavikentli ben sana bugün adet günün yap testi çıkabilir demedim mi? Gerçi sen beni hiç dinlemiyorsun ama neyse:)) Hayırlı uğurlu olsun Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, darısı bizlerin başına inşallah (amin). Ateş tablonu da hamilelerin ateş tabloları topiğine koyarsın artık

xara sabah sancım var gibiydi.tamam adet oluyorum dedim.hatta komşumla bu sabah kan testi için hastaneye gidecektik.sancım olunca vazgectim.ama bir baktım gelip giden bişey yok akıntının dışında.sonrada sancı gecti.yakınımda eczane vardı akşama doğru testi yaptım 2 çizgi bile 1 dk içinde belirdi.hemde bariz bir şekilde belli.resmen tuvalette ağlama krizine tutuldum.sonra komşum geldi oda benle duygu seline karıştı.allah olmayan herkese versin inşallah.cuma günü falanda kan testi yaptırayım diyorum.tablomuda yarın koyarım artık.

Ayy canım benim ne güzel bir mutluluk yaşamışsın, Allah bize de yaşatın inşallah. Tatlım kan testi için o kadar beklemene gerek yok hemen yarın yaptır bence içi rahat olsun.

Ayy canım benim ne güzel bir mutluluk yaşamışsın, Allah bize de yaşatın inşallah. Tatlım kan testi için o kadar beklemene gerek yok hemen yarın yaptır bence içi rahat olsun.

allahım tez zamanda senide böyle sevinç gözyaşını yaşatsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…