kızlar ikinci çizgi silik:)

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
adetime 3gün var dün aksam test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ovulasyon testinin içimde hediye hamilelik testi vardı mesak ettim yaptım bugün yine yapacam bakalim

inş hamilesindir canım..benimde adetime 3 gün var..ben gittim kan verdim demin..şimdi geldim hastaneden..adete 3-5 gün kala kanda gebelik kesin belli oluyor..çok merak ediyosan kan testide verebilirsin..ben çok sabırsızım sanırım bekleyemiyorum :KK66:

ayh yenı ısden geldım bugun ıcapcıydım aksılık hasta cıktı 5 de cıktım ısden gelırken ıdrarada gebelık testı aldım aklımda supe kalmasın dıye farklı bı marka aldım ondada ıkı cızgı cıktı esım yarın nobet ıznı beraber gıdelım dedı doktora kan tahlılı yaptıralım dedı hayırlısı bakalaım ınsalah bı sorun cıkmadan kavusurum yavruma rabbım ısdeyen herkese verır ınsallah cok guzel bı duyguu ınanıınnn

ayh yenı ısden geldım bugun ıcapcıydım aksılık hasta cıktı 5 de cıktım ısden gelırken ıdrarada gebelık testı aldım aklımda supe kalmasın dıye farklı bı marka aldım ondada ıkı cızgı cıktı esım yarın nobet ıznı beraber gıdelım dedı doktora kan tahlılı yaptıralım dedı hayırlısı bakalaım ınsalah bı sorun cıkmadan kavusurum yavruma rabbım ısdeyen herkese verır ınsallah cok guzel bı duyguu ınanıınnn

canım tebrik ederim ne mutlu sana:KK9:. şey canım belirtiler varmı sende bel ağrısı göğüs acısı baş dönme bulantı neler var sende

ben goguslerımden anladım bıde ıstahım cok arttı ıkı belırtıden anladım 2 kılo aldım bı hafdada koca koca oldular acıyoda normalde bole olmazdı adetımde bıle normal olurduu benım en buyuk belırtım goguslerım dun aksamdan berıde adet olacakmıs gıbı kasıklarım agrıyo normalde adet olmadan once nasıl deyım yanı yumurtalıgım agrıyomus gıbı batma olurdu bunda rahmımde hıssedıyorum sankıı ole ısde yarın nasıl olacak bılmıyorumm:))) heycanlıyım rabbım butun ısdeyenlerın gonullerıne gore versın rabbım

ben goguslerımden anladım bıde ıstahım cok arttı ıkı belırtıden anladım 2 kılo aldım bı hafdada koca koca oldular acıyoda normalde bole olmazdı adetımde bıle normal olurduu benım en buyuk belırtım goguslerım dun aksamdan berıde adet olacakmıs gıbı kasıklarım agrıyo normalde adet olmadan once nasıl deyım yanı yumurtalıgım agrıyomus gıbı batma olurdu bunda rahmımde hıssedıyorum sankıı ole ısde yarın nasıl olacak bılmıyorumm:))) heycanlıyım rabbım butun ısdeyenlerın gonullerıne gore versın rabbım

aminnnn işallah aminnnnnnnnnnnnnnn........

Eğer çizgi pembe ise büyük ihtimalle hamilesin canım. Ama sen yine de reglinin geçmesini bekle ve sonra bir kan testi yaptır, böylece kesin öğrenmiş olursun. Ben hamil olduğunu düşündüğüm için şimdiden tebrik edeyim, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

bende 3 gun kala yaptım ve cıft cızgıyı gordum ıkı gun oncede doktora gıttım keseyı gorduk ama kalp atısını duymak ıcın 2 haftaya sonraya verdı randevu kesın hamılesın tebrıkler:KK49:

lkan ahlılı yaptırdım kızlar ıkı gunum var adetıme 256,35 cıktı cok sukur pozıtıf rabbım ınsallah sonunu hayırlı kılarr herkese nasıp eder saglıklı sıhatlııııı

merhaba ben 20 yasindayim 1 bucuk senelik evliyim..esimle gecen ay ilk defa korunmadan iliskiye girdik ve bu ay adetim 8 gün gecikti normalde hic olmayan bisey..ve hamilelik belirtilerimde var..3 kere idrar testi yaptim ama negativ cikti..kafam cok karisik napcagimi bilmiyorum:KK43:SIZCE HAMILE OLABILIRMIYIM???

merhaba ben 20 yasindayim 1 bucuk senelik evliyim..esimle gecen ay ilk defa korunmadan iliskiye girdik ve bu ay adetim 8 gün gecikti normalde hic olmayan bisey..ve hamilelik belirtilerimde var..3 kere idrar testi yaptim ama negativ cikti..kafam cok karisik napcagimi bilmiyorum:KK43:SIZCE HAMILE OLABILIRMIYIM???

canım aynı durum benimde başıma gelmişti eğer adetinde hiç gecikme olmuyosa kesinlikle şüphelen hamilelikte n. ben adet günümü iki gün geçince yapmıştım negatif çıktı iki gün sonra tekrar yaptım silik çizgiydi arkasından kan testi 89 çıkmıştı .geç döllenme olduysa geç belli olabiliyomuş özellikle evde yapılan testlerde 10 gün bile sonra çift çizgiyi gören var. en kesini kan testi tabi. umarım herşey gönlünce olur...

X