Kızlar hem mutluyum hem korkuyorum çünkü yarım rahimliyim

Ben gittiğim zaman adetim 3-4 gün geçiyordu. Özele gitmiştim kese görünmüştü ama daha tutunmamis demişti. 2 düşüğm olduğunu soyleyince düşük önleyici vermişti. Sonra zaten adet sancısi gibi sancı girdi. Kese için değil kan için mutlaka gidin demek istedim Forumdaki kızlar iki günde bir tekrarlat kan tahlilini diyor genelde

Allah ol der ve olur cok duygulandım rabbim sağlıklı bi sekilde eline almayı nasip etsin insallah cok sevindim

İki gün de bir tekrarlamayı düşünüyorum zaten yarında vericem ama sağlık ocağına gidiyorum kese için gitcem de erken de olsun istemiyorum

İnşallah bende öyle olurum ama adet sancısı gibi ağrı yaşıyorum normalmi acaba
Çok normal. Kızıma gebeyken hep adet olacakmış gibi ağrılar yaşadım.

Ama sonucu görene kadar yorumları okudum o kadar sevindim kiiii. Rabbim sağlıkla sıhhatle ilerlemeyi nasip etsin. Sonucunuza sakın üzülmeyin düzenli artması önemli. Kendinizi de hiç eksik hissetmeyin zira Rabbime çocuk vermek hiç zor değil.

Çok teşekkür ederim yarın bakacağım artmış mı diye üzülmüyorum ama beni zor günler beklediğini biliyorum rabbim zorlaştırmasın inşallah

Malesef bugün değerim 2 nin altına indi kimyasal gebelik olmuş oldu umutlar başka bahara kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…