kızlar hayalkızı bugun doğum alıyorlar

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
msj atı doğuma gidiyorum diye dalga geçio sandım aradım gerçekten doğum alıyorlarmış
sunş sancı werecekler açılma warmış allah yardımcısı olsun darısı tez zamanda başımıza

Allah kurtarsın, inşallah kolay bir doğum olur. Bebeğine sağ salim kavuşur.

rabbim yardimcisi olsun iyi haberler bekliyoruz inşallah

hayirlisiyla dogursun isallah sonunda oda kavusuyor melegine :teytey:

henüz haber alamadım alır almaz yazıcam doğurduğunu bilsem gidicem hastaneye ama tel.i açılmıyor eşi flan heycandan bakamıyor heralde:) Allahım nolur bizlerede nasip et

oohh ne güzel o da pırtlatanlardan hee.allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder.ağrısız sızısız kolay bi doğum yapar.inşallah aklına geliriz de bizede dua eder...

msj atı doğuma gidiyorum diye dalga geçio sandım aradım gerçekten doğum alıyorlarmış
sunş sancı werecekler açılma warmış allah yardımcısı olsun darısı tez zamanda başımıza

allahım yardım etsin ona hayırlısıyla doğum gerçekleşir inşaah.tek tek doğuma gidiliyoru sıra bizlere geliyor iyice korkmaya başladım

almıştır artık kuzucuğunu hayalcimm..sağlıkla büyütsün inşallah haberlerini bekliyoruzz.a.s.

:lepi:kızlar hayalkız doğumunu yaptı bebekte kendiside sağlıklı bebek 2800 gr / 49 cm suni sancıyla 15 saat sancı çektikten sora meleğne kawuştu

kızlar çok ama çok teşekkur ederım anca girebılıyorum hepımızın bebeklerını allah korusun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…