Kızlar HAYALET ÇİZGİ GÖRÜP HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR MI

Adetime 7 gün kala yaptığım test hayalet çıktı
6 gün kala yaptığım testte hayalet çıktı
Yaşayan var mı
Test markası prodoctor
Merhaba 👋. Ben aynı test markasıyla ve başka bir ikinci kaset test ile regliye 1 hafta kala test yaptım silik çizgi gördüm. Sonra doktora gittim kan verdim kan sonucum pozitif çıktı 🙏🧿. Sizde kan vererek bence tespit edebilirsiniz😊 Umarım sizinde pozitiftir Allahım nasip etsin sizede🤲 Testin resmini paylaşabilir misiniz ? Bu grupta daha tecrübeli ve uzman kişiler var değerlendirme yaparlar

Merhaba 👋. Ben aynı test markasıyla ve başka bir ikinci kaset test ile regliye 1 hafta kala test yaptım silik çizgi gördüm. Sonra doktora gittim kan verdim kan sonucum pozitif çıktı 🙏🧿. Sizde kan vererek bence tespit edebilirsiniz😊 Umarım sizinde pozitiftir Allahım nasip etsin sizede🤲 Testin resmini paylaşabilir misiniz ? Bu grupta daha tecrübeli ve uzman kişiler var değerlendirme yaparlar
İnşallah pozitiftir testinizin fotoğrafı var mı peki benim hayalet çizgi gibi

İnşallah pozitiftir testinizin fotoğrafı var mı peki benim hayalet çizgi gibi
IMG_0453.jpeg

Eklentiler

• IMG_0454.jpeg
    IMG_0454.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 32
Ben de bir hafta kala yaptığımda ilk hayalet çizgi çıkmıştı erken gebelik testlerinde görünür gorunmezdi kaset test pozitif cikariyodu 2 3 gün üst üste yaptığımda böyle çıktı ve kan testi verdiğimde sonucum pozitifti
IMG_6136.jpeg
IMG_6199.jpeg
IMG_6219.jpeg

7 gün kala
6 gün kala
5 gün kala
Testlerim bu şekilde hayalet çizgi oluştu sizinde böylemiydi

Eklentiler

• 1000689354.jpg
    1000689354.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 51
Ya hafif bile olsa kırmızı bir çizgi görsem valla vercem de işte kan vermeye gidince eşim daha çok hevesleniyor diye ondan gizli test yapıyorum
O zaman şöyle yapabilirsiniz iki üç gün daha bekleyin testi 2 gün kala tekrar yapın eğer yükselme varsa zaten renk iyice koyulaşır ona göre doktorla görüşürsünüz bu arada da rahatlamaya çalışın stres de çok etkiliyor

Bir sene oldu bu ay olmadı. Onun stresi bu ilk zamanlar böyle değildim. Teşekkür ederim 🙏
Yani açıkçası hiç bir sorununuz yoksa doktorunuzla görüşüp ek takviye alabilirsiniz bizde düşünmeye başladığımızda kontrol amaçlı gittim bebek düşündüğümüzü belirttim hiç bir sorun görmedi ama öyleyse size bebeğin tutunmasina yardimci olması için ilaç takviyesi yapalım demislerdi hatta aldım dönem bitiminde kullanmaya başladım bir ay geçmeden işte sonucum pozitif çıktı ha belki ondan önce tutmuştu belki o ilaçla beraber tuttu şimdi bu konuda da yanıltmak istemem ama bunun için ilaç kullanan çok kişi var

Son düzenleme:
Yani açıkçası hiç bir sorununuz yoksa doktorunuzla görüşüp ek takviye alabilirsiniz bizde düşünmeye başladığımızda kontrol amaçlı gittim bebek düşündüğümüzü belirttim öyleyse size bebeğin tutunmasina yardimci olması için ilaç takviyesi yapalım demislerdi hatta aldım dönem bitiminde kullanmaya başladım bir ay geçmeden işte sonucum pozitif çıktı ha belki ondan önce tutmuştu belki o ilaçla beraber tuttu şimdi bu konuda da yanıltmak istemem ama bunun için ilaç kullanan çok kişi var
Bu ay da olmazsa adetimin 3. Günü hormonlarıma baktıracağım. Daha önce ultrasonla baktırmıştım. Şimdi artık muayene olacağım. İnşallah Allah aratmaz da bu ay oluverir. Dualara ihtiyacım var

X