Gebeliğe Hazırlık Kizlar hangi kürleri yada yöntemleri yapip gebe kaldiniz olumlu sonuç alan yazsin lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben bu ay civanperçemi testeredisli aslan pencesi ve hayit tohumu icyorum bi haftadir sizce başka ne yapabilrim? 8 aydir korunmamamiza ragmen gebelik elde edemedik. Çok yiprandim simdiden
2.5 sene son 1.5 senesi deneyerek geçti malesef süreç çok streslii Allah tez zamanda versin bebek inşallah hepiimize

Ya nasil desem hani cok cok az boyle hafif kahvemsi duruma geliyo da ped koymaya gerek kalmadigi gun diim iste ben o gun kesilip abdest aliyorm zaten sonrasj gelmyo iste o gun son gun iste :))
Valla ilk kez duydum ama iyimiş

2.5 sene son 1.5 senesi deneyerek geçti malesef süreç çok streslii Allah tez zamanda versin bebek inşallah hepiimize
Insallah ben ilk evlendigim günden beri deniyorum olmadi. Stresten olmuyo bence bizim iki gündür süt maydonoz suyuna otryorm bakalm insallah olur. Herseyi deniyorum bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…