Mutfak Dekorasyonu Kızlar hangi granit takımını almalıyım kararsız kaldım( fotoğraflı)

canım emsan da karacanın ürünü aslında bende çok tavsiye etmiyorum karacayı ama bu granit ürünleri başka bir yerde yaptırıyor diye duymuştum ne kadar doğru bilemem sonuçta fabrikalar kapalı kutu :) ama garanti veriyorlarsa sıkıntı yok bence alabilirsiniz renk solma konusunda ise benimde biraz şüphelerim var çünkü dışardan bakınca diğerinin dış graniti daha iyi gibi duruyor

yaa emsanın da üstünü çizdim ozaman bilmiyodum Galiba taç alıcam annemin kullandığından 3ünden de vazgeçtim ahaha

yaa emsanın da üstünü çizdim ozaman bilmiyodum Galiba taç alıcam annemin kullandığından 3ünden de vazgeçtim ahaha
hahah o hiç hesapta yoktu canım dediğim gibi ben şahsen kullanıyorum memnunum ama söylediğim 2 si de güzel gibi duruyor haberin olsun hadi güzel günlerde kullanman dileğiyle

güle güle kullan :) ben kulpları ısınır diye almadım ondan.

yok ısınmıyormuş alırken ben öğrendim.
benim çelik tencerelerimde aynı kulptan.
onlardan da memnunum ben.
plastik olanlar kararıyor ve yanıyor canım.

hahah o hiç hesapta yoktu canım dediğim gibi ben şahsen kullanıyorum memnunum ama söylediğim 2 si de güzel gibi duruyor haberin olsun hadi güzel günlerde kullanman dileğiyle

teşekkür ederim :))

yok ısınmıyormuş alırken ben öğrendim.
benim çelik tencerelerimde aynı kulptan.
onlardan da memnunum ben.
plastik olanlar kararıyor ve yanıyor canım.

ben inanmıyorum dediklerine ya arkadaşım kullanıyo cayır cayır yanıyo tutacaksız tutamıyo kulplarını. Ama umarım seninki öyle olmaz güle güle kullan :)

neden granit??? bence döküme yönlenin. ben sürel marka karnıyarık tenceresi kullanıyorum inanılmaz memnunum. lava nın da tavası var. eti süper pişiriyo. bakliyatı da böle içini çekerek mis gibi oluyo. hecha var daha pahalıydı benim aldığımda isterseniz araştırın daha sağlıklı, çizilme yapmıyo, temizlemesi kolay.

dökümler çok ağır ama ben onları 2 saniye elimde tutamıyorum bile

Ben sadece 3. Yu begendim onuda cok begendim. Moneta markayada bakmani oneririm. Karaca moneta satiyoda olabilir aslinda.. Hatta enplusta satilan Kela marka taş serilerede bakmani oneririm, granitten daha saglikli oldugu soyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız tencerenin markası ne ve memnun musunuz acaba ben de granit tencere arayışındayım da. Korkmaz almıştım soyuldu granitleri elde yıkayın dediler schafer aldım elde yıkıyorum ama baktım o da kabarmaya başlamış. Makinede yıkanabilen soyulup çizilmeyen sağlam granitlerden mi sizinki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…