kızlar hamileyimmm çok şükür...ama lekelenmelerim var birazcık ona endişeleniyorum

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
388
0
kızlar çok şükür hamile olduğumu öğrendim bugün.darısı isteyen tüm arkadaşlara allah en kısa zamanda size de nasp eder bu mutluluğu.ama lekelenmem var azcık canım ona sıkılıyor inşallah bi problemle karşılaşmammm

hayırlı olsun canım, senin adına sevindim
sağlıklı bir bebek diliyorum Rabbimden sana ve hepimize
kendine dikkat et, lekelenmen varsa bol bol dinlen ve birşeye uzanma, kaldırma, itekleme
a.s.

hayırlı olsun canım...:teytey:
rabbim tamamına erdirsin..artık bol bol dinlenmen lazım..kahverengi lekelenme yerleşme kanaması olabilir yeterki kırmızıya dönmesin..
inşallah sağlıkla bebişinide kollarına alırsın...

tebrikler canım umut listemizden çıktın çok şükür inşallah peşinden bizide sürüklersin.....kahramanlık yapıp kendini hamile değilmiş gibi yorma sakın....hele şöle bi sıkı tutunsun annesine bir kaç ay daha rahatlarsın.......allah tamamına erdirsin,kucağına almayıda nasip etsin

tebrikler canım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah...

canim ben de senin gibi dun ogrendim hamile oldugumu hatta baslik actim. tebrik ederim. ben de kahverengi lekelenince dedim adet oldum gene.

kahverengi akinti korkuyorum diye basligim var orada arkadaslarin yazdigini okuyabilirsin. bana biol bol dinlenmemi ve 20 bardak su icmemi tavsiye ettiler.

benim su anda bitti gibi. cok az. ama surekli evdeyim. gezmiyorum evde dahi.

Canım tekrar tebrikler.. :hooray: Çok sevindim hamile olmana. :dance: Endişelendik acaba mı diye. Ama güzel haberi verdin , çok şükür. :teytey: Allah isteyen herkese versin.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Amin.

hayırlı olsun gözün aydın allah tamamına erdirsin allah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin AMİN

tebrik ederim canım dualarına ihtiyacımız var Allah tamamına erdirsin bizlerede nasip etsin

Canım öncelikle tebrik ederim seni maşallah.Lekelenmen için istirahat et umarım geçer.Bol su iç yani üç litreye yakın.İnşallah Rabbim banada nasip eder hayırlı bir hamilelik.Kendine iyi bak.......

Canım öncelikle tebrik ederim seni maşallah.Lekelenmen için istirahat et umarım geçer.Bol su iç yani üç litreye yakın.İnşallah Rabbim banada nasip eder hayırlı bir hamilelik.Kendine iyi bak.......

canım çok teşekkür ederim.allah sana da nasip etsin en kısa zmanda.dualarım sizinlee:1hug:

Maşallaaaahhh Temmuz hayırlı geldi sitemize:)) Tebrik ederiiiimmm, çok çok sevindim:)) Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin!!

slm kızlar doktora gittim bugün lekelenmelerim için bana bebe aspirini ve progenta diye bi ilaç verdi..kullanan var mı hiççç

hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin.allah tamamına erdirsin....

tebrik ederim canim.. Rabbim sağlikli sorunsuz bir gebelik nasip etsin.. Kucağina almayi nasip etsin inşş.. Darisida tüm istyenlee ve bana olsun inşş:))aminnn..

canım bende bebe asprini kullanıyorum.
bebeğin kalp atışlarından sonrada kısmetse her gün iğne vurulucam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…