kizlar hamileyim ya

xnazanx

ogullarina asikkkkkkkkk
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
2.088
3
4-5 gundur lekelenmem vardi simsiyah ama kisa surdu kesildi bugun suphelendim test yaptim sonuc pozitif hamileyimmmmmmm

oleyyyyyy:teytey:
çok sevindim adına canım..sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim....

aa çok sevindim canım yaaa.. tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. ne güzelllll.. kutlarım canım.. Darısıda biz olmayanlara inşş:)))

canımmm ateş ölçmedn takip ediyordum seni. Ne mutlu bir haber bu canım allah tamamına erdirsin inşallah aramıza hoşgeldinn:)) . Darısı tüm isteyenlere kızlarr

Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. :nazar:Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.. Darısı çok isteyip de halen hamiş olamayan bütün herkese.. Allah tez zamanda bizleri de mutlu eder inşallah.. a.s.

tebrik ederim insallah saglikli bi hamilelik gecirirsin allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

tebrikler cnm allah kucagina almayida nasip etsin ama bieseyi soylemek zorundayim cnm lekelenmeler ihmale gelmez biliyorsundur bu dusuk belirtisi surekli sirt ustu yat cnm ve yorulmamaya calis isallah hersey cok guzel olur cnm

canım benim tebrik ederim seni çok güzel bir haber bu sağlıcakla kucağına alırsın inş:hooray::sm_cool:

:teytey::teytey::teytey:CANIM ÇOK TEBRİK EDERİM BÖYLE HAMİLELİK HABERLERİ UMUDUMA UMUT KATIYOR ÇOK MUTLU OLUYORUM VE BÖYLECE STRESİMİ YWNWBİLİYORUM..BİZLERE DE DUA ET EMİ:) BELİRTİLERİNİ YAZAR MISIN BİZE..

tebrik ederim canim..
allah saglikla kucagina almayida nasip etsin .. :1hug:

bende bugün ögrendim hamis oldugumu.. ayni yolun yolcusuyuz yani
:asigim:

tebrik ederim canim..
allah saglikla kucagina almayida nasip etsin .. :1hug:

bende bugün ögrendim hamis oldugumu.. ayni yolun yolcusuyuz yani
:asigim:

CANIM SENİDE ÇOK TEBRİK EDERİM allah analı babalı büyütsün ya ne güzel haberler bunlar böyle..belirtilerin varmıydı ne kadardır çocuk düşünüyorsunuz..ya çok oluyorum ama cevaplarınız bizim gibi bekleyenlere umut oluyor tekarardan tebrik ederim

aman aman allahim ne guzel bi haber bu kiz cok sevindim masallah
allah sorunsuz hamilelik gecirmeyi nasip etsin
bebegini kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah

X