kızlar hamileyim ve açık kahve tonlarında akıntılarım pembeye döndü!!!

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
nereye kayboldun hemen sen ıgdırn neresinde oturuyon bi sakıncası yoksa yazarmısın benim meleklide arkadaşım var o yüzden merak ediyom müstecep istanbulda tüp bebek merkezinde

canım bana stem etme sakın b en özelden yazamıyom bilmiyom açıkçası yanlış anlama ewt ığdırın 12 eylül mah.de oturuyom.doğrudur tüp bebek merkezi açmışlardı ıst.da.ya keşke msn de görüşebilseydik sana daha ayrıntılı yazardım ama napiym elimden bu kadar geliyo.....a.s.

canım msn adresine nasıl ulaşacam bi ıgdırlı olarak senle görüşmek isterim gerçekten buna inan

canım msn adresine nasıl ulaşacam bi ıgdırlı olarak senle görüşmek isterim gerçekten buna inan

yaaa canım inan deminden uğraşıyom özel msj sana göndermek için ama her denememde uyarı geliyo ekrana msjım kapalıymış şuan napiyim şimdiiii?

acem kızı bir fikrin varmı napalım?.......

acem kızı bir fikrin varmı napalım?.......

bak şimdi sayfanın sol üst köşesinde yararlı linkler var orayı tıkla ve ardından liste tablosu çıkacak oradanda özel mesajlar yazılı bölümü tıkla ve pırofilini özele ayarla,oradan basarılı olamassan aynı yeri tıkla ve kontrol paneli yazan yerden gir ve ayarlamaya çalış,,okey -:CüvCüv:

offffffffffffff ya bende bilmiyorum benimde görümcem yapmıştı sinir oldum ya

bak canım bir fikir geldi aklıma elif ablanın msn si varmı sende benim msn onda var ondan sorablir ve alabilirsin canım.öptm görüşrza.s.

kızlar kullanıcı panelinize girin.orda seçenekleri düzenleye tıklayın..özel mesajlaşmayı aktif hale getirin.kutucuğu işaretleyin.açılır..

hüzünüm sana msn adresi vercem oraya msn ekle ben alıcam ordan bu şekil olurmu

kızlar kullanıcı panelinize girin.orda seçenekleri düzenleye tıklayın..özel mesajlaşmayı aktif hale getirin.kutucuğu işaretleyin.açılır..

canım sag olasın nerdeyse kafayı yiyecez

sen dediğimi yap. canım benim açılır...burdan msn falan vermeyin sakın ...hem yasak hemde msjı silene kadar başkalarının eline geçme ihtimali var canım .

Hüzüncüm bu arada tebrik ederim canım..Allah kucağınızada almayı nasip etsin ...Nasıl oldun geçtimi lekelenmelerin?

Hüzüncüm bu arada tebrik ederim canım..Allah kucağınızada almayı nasip etsin ...Nasıl oldun geçtimi lekelenmelerin?

canım çok saol bol bol dinlenmeye çalışıom.iym Allahın izniyle inşllh
a.s.

baharım sen nasılsın bu arada baharımmmmmmmmmmmmmmmm sıra bize geliyorrrrrrrrrrrrrrrrr ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

iyiyim canım benim...çoook iyiyim hamdolsun..bugün doktordaydım eşimden falan tahlil istemişti..süper çıktı sonuçlar.şimdi bekliyoruz bakalım doğal yollardan bebişimizi...Arkadaşlar bize devrediyor ..Şimdi anne olma sırası bizde İnşallah

hüzün hala kapalı gözüküyor canım..yapamadınmı?çok basit aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…