Kızlar hamileyiim

hayırlı uğurlu olsun canım.allah tamamına erdirsin

tebrikler canım bu çok güzel bir haber rabbim isteyen herkeze versin aman çok dikkatli ol beslenme ve moral çok önemliiiiiiiiiii yupppiiiiiiiiii

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Allahım herkese taz zamanda yaşatsın inşallah. Darısı isteyenlerin başına..

Çok büyük bir mutluluk bu senin adına sevindim,darısı benim gibi olmayanların başına:))))))))

canim cok guzel evlilik yildonumu hediyesi tebrikler tedaviyi biraktikdan sonrami hamile kaldin ilac tedavisimi oldun

3ay ilaç kullandım gonaphene daha sonra 9gün gonal-f vuruldum göbekten 10.günde çatlatma iğnesi vuruldum o ay beklediğimden erken adet oldum ümidimi kaybettim ve tedaviyi bıraktım geçen ay ve buay hamileyim darısı tüm isteyenlerea.s.

arkadaşım seni her iki haberden dolayı tebrk ediyorum...mutluluğun ömür boyu sürsün ve bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim...
sevgiler...

canım seni ve eşini tüm kalbimle kutluyorum
allah hayırlı sağlıklı uğurlu mutlu zun ömürlü evlat versin inş.
bizim gibi deli gib anne olmak isteyenler için de dua et olur mu güzel anne
bi de tüm hamilelerden rica ediyorum bunu başınızı yastığa koyduğunuzda içinizdeki minik melek için allaha şükredin olur mu

bende senin gigi tedavi görüyorum cnm inş allah herkese versin.sanada hayırlı gebelik geçirmeni dilerim.

canım tebrıkler nıce yıllara bak enguzle yıldonumu hedıyesı almışşsın. hayrlı olsun, allah tamamına erdırsın hayrlısyla kucagına almayı nasıp etsın rabbım darsı ıstyen herkse ınşllh

çok güzel bir haber allah tamamına erdirsin güle güle büyüt inşallah.darısı hepimizin başına

canım gözün aydın.inşallah bebeğini sağlıkla dünyaya getirir ve büyütürsün.mutluluklar diliyorum.

süper bişey yaa tebrik ederim sonuna kadar sağlıkla gitsin inşallah allahım bizede nasip ett nolurrr

çok secindim canım maaşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin

tebrikler canım,Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almanıda nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…