Kızlar hamilelikte antıdeprasan kullanan var mı bebeğe zararı olur mu

Allah yardımcınız olsun. Benim de ablam uyuyamiyordu 10 yıl önce kızına hamileyken. İlac kullanmadı rahatlatıcı bitki çayı kullandı bir de birkac tane hocaya gitmişti eşi de başında sürekli dua ediyordu öyle öyle idare ettiler ama çok zordu doğumdan sonra tamamen normale döndü. Fikir olsun diye yazmak istedim. Doktorunuzun önerdiği bitki çayı falan varsa kullanabilirsiniz bir de inanıyorsanız Allah dostu, gerçek bir hocaya gidin
Amin çok teşekkür ederim zor bı durum gerçekten bana kimse bitki çayı falan önermedı Pskatry gittim o da önermedı hıc bişey hamılelıkten dolayı. Tabı kı inanıyorum ben yer gök dua üzerine ama Allah dostu hocayı bu zamanda bulmak çok zor

Kızlar ben 15 gündür uyuyamıyorum ne gece ne gündüz buna bırde nefes darlığı eşlik ediyor daha da cekılmez hal alıyor sonn günlerde agır şeyler yasadım hastanede falan yattım o esnada hemşirelere uyuyamadığımı falan söyledim psikayiitri doktoru geldi baktı ve uyuman için sana ilaç yazmam gerekiyor senın uyuman lazım istermisin dedı evet dedım fakat eşim yanına gittiğinde eşime kağıt imzalatmış ve götür eşinde imzalasın demiş bende imzaladım fakat riskler yazıyordu yanı kanıtlanmamış bebeğin uzerınde ki riskler eşimde içmemi istemiyor bende korktum ılacı almadım eczaneden ama bi şekilde de uyumam lazım benım hıc antidepresan kullanan oldu mu aranızda
Papatya çayı veya direk sadece melatonin kullanabilirsiniz. Yarın öbur gun Allah korusun çocuğunuzda otizm belirtileri olursa veya çocuğunuzda her hangi bir engel durumu olursa yine buraya konu açarsınız diye düşünüyorum. ( Bunu yapan bir suru anne gordum) Yani siz bilirsiniz ama ben sadece melatoninddn yanayim

Papatya çayı veya direk sadece melatonin kullanabilirsiniz. Yarın öbur gun Allah korusun çocuğunuzda otizm belirtileri olursa veya çocuğunuzda her hangi bir engel durumu olursa yine buraya konu açarsınız diye düşünüyorum. ( Bunu yapan bir suru anne gordum) Yani siz bilirsiniz ama ben sadece melatoninddn yanayim
Melatonın de sordum canım doktor vermedı onu da önermiyorum dedı ne bitki ne ılac ne melatonın hıc birini vermedı canım

Allah yardımcınız olsun. Benim de ablam uyuyamiyordu 10 yıl önce kızına hamileyken. İlac kullanmadı rahatlatıcı bitki çayı kullandı bir de birkac tane hocaya gitmişti eşi de başında sürekli dua ediyordu öyle öyle idare ettiler ama çok zordu doğumdan sonra tamamen normale döndü. Fikir olsun diye yazmak istedim. Doktorunuzun önerdiği bitki çayı falan varsa kullanabilirsiniz bir de inanıyorsanız Allah dostu, gerçek bir hocaya gidin
Ablanız hocaya gittikten sonra mı düzeldi yoksa doğumdan sonra mı acaba? Şimdi işin ehli birini bulmak çok zor herkes tıcarete dökmüş bu işi sızın varsa bildiğiniz özelden yazar mısınız bana

Ablanız hocaya gittikten sonra mı düzeldi yoksa doğumdan sonra mı acaba? Şimdi işin ehli birini bulmak çok zor herkes tıcarete dökmüş bu işi sızın varsa bildiğiniz özelden yazar mısınız bana
Birkac hocaya gitti biraz iyi geldi rahatladı ama tam düzelmedi doğumdan sonra tam düzeldi. Benim bildiğim kimse yok zaten aynı yerde de yaşadığımızı sanmam. ama başıma böyle bir şey gelse dürüstlüğüne güvendiğim ilahiyat mezunu ağzı dualı imam hoca vs.falan varsa ki mutlaka vardır her yerde. ona durumumu anlatırdım en azından suya okurdu muska yazardı. Dermanın nereden gelecegi belli olmaz.

Amin çok teşekkür ederim zor bı durum gerçekten bana kimse bitki çayı falan önermedı Pskatry gittim o da önermedı hıc bişey hamılelıkten dolayı. Tabı kı inanıyorum ben yer gök dua üzerine ama Allah dostu hocayı bu zamanda bulmak çok

Amin çok teşekkür ederim zor bı durum gerçekten bana kimse bitki çayı falan önermedı Pskatry gittim o da önermedı hıc bişey hamılelıkten dolayı. Tabı kı inanıyorum ben yer gök dua üzerine ama Allah dostu hocayı bu zamanda bulmak çok zor
hamilelikde psikaytri fakulte hastanesine gonderiyor gerekli gorulurse bazi guvenilir ilaclar veriyorlar

Ben kullaniyorum 32 haftalik hamileyim tamamen anksiyetem gecmedi ama ilk gunlere gore daha iyiyim

X