Kızlar hamilelik şimdi başlıyor sanırım.....

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Kızlar bende 4,5 gündür, uyku problemi var. Çok uykum var. Geceleri saat 10 dedimi kafamı yastığa koyar koymaz uyuyorum.Gece yarısı yarım saatte bir uyanıyorum.uyuyom uyanıyorum. Gündüzleride sersem gibi oluyorum. Bugün tansiyonumda 5-8 çıktı. Ayaklarımda şiş. Sizde uyku,tansiyon, ayaklar nasıl..

Bende Ki Asil Problemde Uyuyamamak Gece Boyunca Hiç Uyumuyorum Habire Wc Ye Falan Kalkiyorum Sonrada Uyuyamiyorum.akşamlari Ayak Bileklerimde Ve Ayaklarimda şişmeler Oluyo.ama Dikkat Ettim çok Fazla Yorulunca Daha Fazla şişiyo.tuzu Azalttim.tahlil Yaptirdim Tuzla Alakasi Yok.yaa Birde Benim Daha çok Geceleri Bacağima Kiramp Giriyo.uyurken Bile O Aciyla Uyaniyorum.çok Kötü Bişey Yaa.tansiyonum Gayet Iyi.haaa Bugün Doktora Gidiyorum Bakalim Oğluşum Büyümüşmü Enson 1 Ay önce Görmüştüm.çok Heyecanliyim

Benim de ayak bileklerim akşamları işten eve döndüğümde çok fazla şişmiş oluyor.
Havalar ısınmaya başlayınca daha kötü olacak sanırım- ki normalde benim yazları zaten şişerdi ...

benim asıl sıkıntım bu günlerde ruh halimin iyi olmaması.. sıkıntı, sinir, çabuk ağlama ne istersen var... inş. çabuk geçer ..

offf aynı dert bende de var. Bu durum acayip sinirlerimi bozuyor.
Bu halsizlik sinirlilik nasıl geçer ya biler varsa yardımcı olsun bize:çok üzgünüm:

yaa evet aynı şeyler hemen hemen bendede var gece uykusuzluk,wc, kramplar,şişme falan..vee aşırı duygusallık hemen ağlamak geliyo içimden herşeye alınıyorum...

vallahi ne biliyim bende hiç bişi yok doktor kram varmı migdende yanma varmı ayaklarında şişllik uyku düzenin nasıl falan diye soruyo ama bende cok şükür hiç bir sorun başlamadı başlamadıgı içinde ilac vermiyor zaten..

bendede bir haftadir ayaklarda sisme,mide yanmasi,erkenden uykum geliyor yatiyorum gece yarisi wcye kalkiyorum,uykum kaciyor,bide goguslerimin altinda kemiklerde agri oluyor,olan varmi kizlar,pskolojiyi zaten saymiyorum o bastan beri bi tuhaf,allah kolaylik versin bize kizlar:)

bendede bir haftadir ayaklarda sisme,mide yanmasi,erkenden uykum geliyor yatiyorum gece yarisi wcye kalkiyorum,uykum kaciyor,bide goguslerimin altinda kemiklerde agri oluyor,olan varmi kizlar,pskolojiyi zaten saymiyorum o bastan beri bi tuhaf,allah kolaylik versin bize kizlar:)

evet canım ya benimde göğüslerimin altındaki kemikler batıyormuş gibi oluyor. Canım acıyo. Belim,kalça kemiklerim, sırt kemiklerim ağrıyo.Nasıl yatacağımı şaşırdım ya... :bbo:

Kizlar Valla Bendede Acayip Bel Ağrilari Başladi.birde Zaten Dün Misafirim Vardi Akşam Belim Koptu Resmen Tutulmuştu Her Tarafim.geceleri Bende Uyaniyorum Sik Sik Genelde Wc Ye Gitmem Gerekiyor.kasiklarimda Biriken Gaz Acayip Bel Ağrisi Yapiyor çünkü.onun Dişinda çok çabuk Yoruluyorum Biraz Iş Yapayim Hemen Nefes Nefese Kaliyorum.ama Canim Benim Ya Findik Kurdum, Onu Oraya Yerleştiren Can Veren Rabbime şükürler Olsun.hamilelik öyle Güzel Bir Duygu Ki çekilen Tüm Sikintilara Deyiyor.birde Dün Gelen Misafirimin De 5 Aylik Eylül Isminde Bi Kizi Vardi.yedim Resmen O Kadar Tatli Ki Mini Minnacik.doğrusu Başlarda Erkek Olsun Istiyordum Ama Artik Kizim Olacaği Için Kendimi çok Mutlu Hissediyorum.hatta Içimden Umarim Doktor Yanliş Görmemiştir Cinsiyetini Diye Geçirmiyor Da Değilim:)gel Prensesim Annen Seni Dört Gözle Bekliyor...

arkadaşlar bi ara bende böyle problemler yaşadım....bazı zamanlar çok uyudum bazı zamanlar geceleri sabahladım..ama siz bence bunları kafaya takmayın bunlar geçici şeyler...yolu yarıladık sayılır önemli olan bebişlerimizin sağlığı bu sıkıntıların biri geçicek biri başlayacak..sonunda sağlıklı bebişlerimiz olsunda biz annne adaylarının yaşadıkları çok önemli değil...mesela benim şimdide tansiyon problemim var ..ama ben kendime dert etmiyorum pekfazla ...hamileliğimiz ilerledikçe daha farklı sıkıntılar uğraşıcağız Allah hepimize sabır versin...hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin..

Bende de migde yanmasi vardi 1 ay once.bebek buyudukce migdeye baski yapiyormus.doktorum aksamlari fazla yeme dedi. su siralar fazla kalmadi ama oldu mu ilik sutle ekmek yiyorum, bastiriyor.
Tansiyonum normal,ayak sismelerimde yok ama geceleri agzim cok kuruyor ve cok susuyorum akabinde tuvalete tasiniyorum kac defa:) uyku hamileligin ilk siralari bende sorun yapti ama simdi sorunum yok hatta sabahlari cok uyuyan ben simdilerde erkenden kalkiyorum, enerji icecegi iciyorumusum gibi ordan oraya zipliyorum walla sırnaşık şey

kızlar benimde göğsümün altındaki kemikler batıo özellikle sol taraf çok sıkıntı veriyor hem de 3 aydır var çok erken başladı galiba benimki fazla kilodan olabilir mi? bi de reflü mahvetti akşam saatlerinde gaz sancısından ve reflüden çok rahatsızım valla saon aylar ne halt etcez bilmiorum neyse allah beterinden saklasın....bebeklerimiz için katlanırız artık....

Merhabalar

Benimde Göğüs Altinda Sol Tarafimda Ağrilar Oluyor O Tarafa Yatamiyorum Biraz Sirtüstü Uzaniyorum Sonra Hafifliyor Birde Hamilelikten önce Tuzla Aram Yoktu Ama şimdi Tuzlu çok Istiyorum Oda Kaşinti Yapiyr Kaç Gece Uyuyamadim Kaşintidan Ayaklarimda Ve Ellerimde

kızlar sizde daha yenimi başladı bu sorunlar ben yaklaşık 1 aydır cekiyorum bu sorunları özellikle bel ağrısı felaket bişiy üstelik nefeste alamıyorum cocuk diyafram boşluğuna baskı yapıyomus ondan nefes almam zorlasıyo hele sol ayağımın üztüne bastıkca belime bıcak saplıyolar sanki senağlama

X