Kizlar hamile olabilirmiyim (lutfen okumadan gecmeyin)

Merhabalar, bana da yardımcı olur musunuz lütfen , bir defa kürtaj oldum ve üstünden 7/8 ay geçti tekrar gebelik düşünüyoruz ama kürtajdan sonra adet olacağım zamanlarda hiç adet belirtim olmadı hala yok yani adetlerim düzenli devam ediyor fakat önceki zamanlar gibi adet öncesinden adet bwliritilerim olurdu kürtajdan sonra hepsi kayboldu , bu ay da değişik ruh hali içerisindeyim kaşık ağrısı çok değil ama geve uykumda sol kasığıma bir batmalar oldu uykumdan uyandırdı beni bel ağrısı koku hassasiyeti sık idrara çıkma bazı belirtiler var gibi gözüksede göğüslerim hiç bir belirti göstermeden de hamile kalan var mı bu şekilde

Eki Görüntüle 2574937 Sizce çizgi var mı yoksa ben mi kuruntulanmışım
Hayali Bi cizgi var canım ama bence kanla netlestirip iki günde bir takip et. Adette geciktiyse özellikle bekleme. Kötü şeyler düşün demiyorum ama yasadıgım için baskası yasasın istemem. Ben hem kimyasal hem dıs gebelik gecirdim bunu baslangıcta tespit etmek önemli. Gec döllenme de olabilir tabi

Ben hamile degilim test yaptim Allah diliyen herkeze nasip etsin artik hic bir seye inanmiyorum hic umudum.kalmadi

Evet canım haklısın bende öyle kötü olaylar çok yaşadım ne yazıkki. O yüzden bugün doktora gidicem bakalım ne var ne yok. Hem kontrol hemde gebelik var mı öğreneyim

Ben hamile degilim test yaptim Allah diliyen herkeze nasip etsin artik hic bir seye inanmiyorum hic umudum.kalmadi
Bu ay olmadıysa öbür ay olur inşallah canım benim Allah tan umut kesilmez. Ben bak hiç olmaz dediler 2 tüp bebekten sonra kendiliğinden gebe kaldım. Allah ol diyecek inşallah bizlere de. Kan mı verdin nasıl emin oldun

Kizlar günaydın dun ben test yapmıştım silik cizgi çıkmıştı bugun tekrar yapsam hamileysem eger pozitif cikar mi ki hergun hcg degerleri iki katina cikiyormus ya

Canim tekrar test yaptin mi benimkinde seninkinden azicik daha fazla belli test yapsam mi yoksa bir gun daha beklesem mi bilemedim

Test yaptinmi canim gününe kac gun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…