Kizlar hamile olabilirmiyim (lutfen okumadan gecmeyin)

Dokdor biraz sacmalamis ayni ayda arkadasimda kimyasl yasadi.. onun betasida 4.59 du sonra oda gününde adst olunca dojtor onada kimyasal gebelik dedi
Anladim canim teşekürler bu arada beta baktirmadim bugun cuma sonuc pazartesiye kalacak diye cok sabirsizlanirsam aksam acile giderim ama birkac gun gecse mi acaba

Anliyorum canim korkularini benimde 2 kurtajim 1 erken dogumum 1 kimyasalim var ama eger erkeden ogrenirsen.. en azindan tedbirini alirsin.. bak ben adettimden 4 5 gun once ogrendim hemen kan sulandirici igne progestan düşük onleyici ilaclara basladim.. Inşallah sende hamissindir dua edicem senin icinde senin gibi bebek bekleyen arkadaslarim icinde..

Yanlis anlamayin ama size tavsiyem saglikli beslenme, yine bazen ne yaprsa yap Allaha kalmis

merhaba kizlar bugün doktora gittim rahim oldukça kalin hormonlar çok iyi dedi adet günüme 5 gun var hcg 3.74 çıktı onceden hep 0.1 çıkardı böyle olup da yükselen oldu hiç umut için sormak istedim

merhaba kizlar bugün doktora gittim rahim oldukça kalin hormonlar çok iyi dedi adet günüme 5 gun var hcg 3.74 çıktı onceden hep 0.1 çıkardı böyle olup da yükselen oldu hiç umut için sormak istedim
İnşallah vücut hazırlıyordur diyelim daha önce yaşamadım ama rahim kalınlaşmaya başlıyorsa kendini gebeliğe hazırlıyor der doktorlar

Adetiniz 5 gun geçmiş neden test yapmaktan korkuyorsun?

Canim benimde hep 2.0 çıkardı gecen ay 5.3 çıktı kimyasal gebelik oluşmuş 10 un ustune çıkmadan tam kesinlesmiyor galiba sen adetinin gecmesini bekle bence bi test daha yaptir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…