Kizlar hamile olabilirmiyim (lutfen okumadan gecmeyin)

6'sini kucagima alamadim canim 2 tane bebklerimin kalpleri durdu 3.cusu 24 haftada erken dogum ile vefat etti.. 2 tane oglum var hayatta olan
Allah bağışlasın canım. Darısı hiç olmayanlara olsun inşallah. Bende5 aylık kordon dolanması yaşayıp öldü bebeğim öyle kaybettim. Diğeri de 3.ayda kalbi durdu

Öyle mi diyosun şanki çok silik var gibi görünüyor gibi
Bana idrari fazla damlatmissin gibi geldi. Kac gun gecti adetiniz. Eger adet oncesiyle akisina birakin . Bn adet oncesi her yaptigimda boyle hafif varmis gibi cikardi ama adet olurdum. Adetimi gectiginde gebe oldugumu ogrendim insallah ikinci kizimi alacagim yakinda kucagima. Allahim hayirli zamanda hayirli ve sagliki evlatlar nasip etsin size.

Merhaba bende yumurtalik kisti var doktor iyi huylu dedi bebege engel demedi o yuzden mutluyum 2 ay takipten sonra 3 ay doktor tavsiyesiyle dogm kontrol ilac kullandim kist icin hicbir degisiklik olmadi gecen ay adet gecikmesinden mide bulantisi ve sik idrara cikmamdan dolayi test yaptim evde cook asiri silik çıktı umitlendim ertesi gün kan testi yaptirdim 5.3 çıktı sonuclari doktor olmadigi icin gösteremedim herkes gebesin dedi iki gun sonra kanamam geldi ve doktora gittim beta 0.0 çıktı doktor gebelik yok dedi simdi tekrar ayni bulgulari yaşıyorum ve bugun test yaptim yine silik cizgi ama bu sefer biraz daha belli sizce ne yapmaliyim

Maşallah hayırla al kucağına inşallah canım. Adet günümü hatırlamıyorum bile o kadar boşverdim ki artık göğüs ucum ağrıyınca yapayım bi dedim sonuç böyle

Fazla stres yapmadan kan ver derim ben kesinlikle

Maşallah hayırla al kucağına inşallah canım. Adet günümü hatırlamıyorum bile o kadar boşverdim ki artık göğüs ucum ağrıyınca yapayım bi dedim sonuç böyle
E peki doktora gorundunuz mu, 4 yildir sebebi varmi olmamasinin yoksa takdiri ilahi mi

Ozaman silik cikan testte yanılma olabilir canim.. silikten sonra negtif ciktiysa.. ondada silik cikmasi gerekti.. ama yinede umidini kaybetme.. mesala ben bu gebeligimde testlerim seninki gibi silik cikiyordu 2 kez gun arayla kan verdim negatif cikti sonra testim koyulasinca 3.cu kani verdim pozitif cikti.. bi kac gun sonra testi tekrarla bakalim.. sonuca gire kan verirsin.. Rabbim hayirlisyla bi bebek nasip etsin sanada

Kizlar kusura bakmayin acil isim cikti veremedim yarin sabah test yapacam hayirlisiz bana dua edin ben surekli umitsizleniyor yav bilmiyorum bu yuzden test yapamiyorum zaten diger bebegimini dr soyledi artik tedavi icin gitim hamile oldugumu ogrendim kalp atisi icin gitim ve kurtaj dediler tekrar kurtaj korkusuda var tabi hayirlisi

Kimuasal gebelik yasamissin 3 ay once bende kimyasal yasadim cnm.. adet gunumden 5 gun once beta 7.47 cikti adet gunumdede adet olmustum. Suan beta baktirdinmi

E peki doktora gorundunuz mu, 4 yildir sebebi varmi olmamasinin yoksa takdiri ilahi mi
Eşimde sperm hareketsizliği vardı normal olmaz dedi 2 defa tüp benek yaptırdım kimyasal gebelik yaşadım. Sonra kendiliğinden oldu ufak vitamin takviyesiyle. Şuan yine vitamin kullanmaya başladık. Umarım yine işe yaramıştır. Bende hafif pco olduğunu söyledi doktorum

Allah yardimcin olsun hepimizle beraber iyi haberler olsun insallah

Akşına bile getirme kötü şeyleri. Yarın sabah bende yest yapcam tekrar haber bekliyorum senden

Kimuasal gebelik yasamissin 3 ay once bende kimyasal yasadim cnm.. adet gunumden 5 gun once beta 7.47 cikti adet gunumdede adet olmustum. Suan beta baktirdinmi
Canim doktora dedim gittigimde kimyasal gebelik olabilir mi dedim hayir olamaz gebe degilsin dedi bende kimyasal gebelik saniyordum bilmiyorum neden oyle dedigini

Normalsw göğüs ucun agrirmi? Eger agrimazsa en büyük gebelik belirtileriden biri bu.. benim en büyük belirtim göğüs ucu agrisi elimi vuramam agrisindan biyle hamile oldumu anlarim

Canim doktora dedim gittigimde kimyasal gebelik olabilir mi dedim hayir olamaz gebe degilsin dedi bende kimyasal gebelik saniyordum bilmiyorum neden oyle dedigini
Dokdor biraz sacmalamis ayni ayda arkadasimda kimyasl yasadi.. onun betasida 4.59 du sonra oda gününde adst olunca dojtor onada kimyasal gebelik dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…