Kizlar hamile olabilirmiyim (lutfen okumadan gecmeyin)

Hirahafsa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
77
39
28
Hayirli gunler hanimlar ben 3 ay once zorunlu bir kurtaj yasadim bebegim gelismemisti ne ölmüştu bu yuzden aldilar 6 haftalikti sonra bir ay adet olmadim iste kasimin 5 adet oldum sonra. Bebek icin duzenli bir iliski oldu adetime 10 gun kala cok gaz sancim oldu surekli gazim vardi halada devam ediyor nnormade akintim olmaz akintim olmaya basladi beyaz kokusuz hafif kivamli kasik agrim oldu ani kalktigimda batmalar fln idrarimi tutamamaya basladim aniden geliyor sari ve kokmaya basladi ve son 4 gundur belim cok agiriyor hafifte adet sancim var gibi ve azim sulaniyor hafif mide bulantim oluyor aniden cok degil evt bit kere hamilelik yasadim.ama 3 yil hamile.kalamadigim icin artik kendimi takip etmeyi biraktim ve temizlik yaptigim icin hic bir belirtiyi hatirlamiyorum sadece goguslerim sismis agiriyordu bunda yok biraz dolgun olmus o kadar ve adetimi 5 gun gecti test yapmaktan korkuyorum bu belirtileri yasiyip hamile olanlar varmi yada her bebekte farkli belirtilermi oluyor msjlariniz icin simdiden saolun pamuk elleriniz dert gormesin.

Bende 4 tane bebek kaybettim canım 2 si tüp bebekti. Sonradan kendiliğimden oldu. Adet belirtileri yaşamıştım hep hafif lekelenmem olmuştu. Şuan yine hamilelik istiyorum. Göğüs ucum hasas şuan hafif bulantım oluyor kasığımın sol tarafımda iğnelenmem oluyor. Bu hamilelik belirtisi çok aldatıcı. Test yapmanı tavsiye ederim

Neden test yapmiyorsunuz.. bizler yorumla sizin gebeliginizi tesbit edemeyizki.. gününüzde gecmis eger duzenli adet goruyorsaniz büyük ihtimal gebesiniz.. bu yasadiginiz belirtiler adet onceside olabilecek belirtiler.. bu yuzden belirler uzerine teshis konulamaz.. bence test yapin.. Rabbim gönlüze gore versin insallah..

Hamilelik belirtileri cok farkli degisebiliyor. Ayni kisinin her gebeliginde bile degisebiliyor. Bana idrar yolu enfeksiyonu gibi geldi anllattiklariniz bir doktora görünün. Koku ve yanmadam bahsetmissiniz

paylaşım sitesi olduğu için ve bu durumda olanlar anlaYabilir diye düşümüyorum paylaşmak bu durumlarda en iyi gelem şey arkadaşım test yapmaya korkuyorsun o ümit bile semi mutlu ediyor

Bu benim 6.ci gebeligim oldugi icin benim tek belirtim göğüs ucu agriidir boylelikle ben test yapmadan günüm gecmeden hamile oldugumu anlarim.. cunki sadece gebe olduğum zamanlar göğüs ucu agrisi yasarim

Bu benim 6.ci gebeligim oldugi icin benim tek belirtim göğüs ucu agriidir boylelikle ben test yapmadan günüm gecmeden hamile oldugumu anlarim.. cunki sadece gebe olduğum zamanlar göğüs ucu agrisi yasarim
Maşallah bizde 6 tane doğuralım inşallah şuan göğüa ucum epey hasas benim de umarım güzel şeyler olur

paylaşım sitesi olduğu için ve bu durumda olanlar anlaYabilir diye düşümüyorum paylaşmak bu durumlarda en iyi gelem şey arkadaşım test yapmaya korkuyorsun o ümit bile semi mutlu ediyor
Kötülugüne soylemedim aslında.. belirsizlik daha kötü bisey.. ornek veriyorum simdi bz bu belirtiler uzerine evet kesin hamilesin desek sonra arkadasimiz hamile çıkmasa nasil kötü olur nasil hayel kırıklığı ugrar.. ayni seyleri yasadigim icin dedim.. bende hapsurmayi bile acaba belirti mi diye sorardim herseke en ufak seyi belirti ederdim kendime olumlu yorum alip adet olunca okadar persan okadar hayel kırıklığına ugrardimki.. anlatamam

Tabiki ötle sende haklısın ama biz kadınlar bişeyler paylaşıp iyi veya kötü bişeyler duymak istiyoruz ya bu bizi tatmin ediyor diye düşünüyorum nacizane düşüncem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…