Kızlar hamile miyim yorumlarınıza ihtiyacım varrrr

mrso1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
35
8
27
Yumurtlama günümde 2 gün üst üste geri çekilerek ilişkiye girdik. Adetime 4 gün kala idrar testim net negatif çıktı. Su an 1 gün gecikti. Son 10 gündür kasık ağrım bel ağrım koyu sarı akıntım var. Bugün regl ağrısı gibi oldu gün içinde. Hatta sürekli oldum mu acaba diye kontrol ettim. Ama akıntı dışında bi gelişme yok. Ağrım devam ediyor. Arada kasıklarıma vurarak. Sizce hamile miyim lütfen yorumlarınızı bekliyorum. İdrar testi yapsam çıkar mı? Ve kanda ne zaman çıkar ?

Şimdi ben seni pek anlayamadim hamilelik istiyormusun istiyorsan neden geri cekilerek korundun yada korunmayi dusundun
Hamilelik istemiyormusun istemiyorsan neden istiyor gibi heycanlisin ve daha etkili bir korunma yontemi denemedin suan kanda idrarda yapsan cikar

Gebelik düşünmeden birliktelik yaşadım. Sonrasında kasık ağrılarım olunca şüphelendim test yaptım. 1 oğlum var, kardeş istiyorduk ilerde. Bazı belirtiler oluncada heyecanlandım. Konu isteyip istememem değil. Bu tip durumda olan var mı ya da hamilelik söz konusu olabilir mi

Gebelik düşünmeden birliktelik yaşadım. Sonrasında kasık ağrılarım olunca şüphelendim test yaptım. 1 oğlum var, kardeş istiyorduk ilerde. Bazı belirtiler oluncada heyecanlandım. Konu isteyip istememem değil. Bu tip durumda olan var mı ya da hamilelik söz konusu olabilir mi
Test varsa yap

Heyecanlandım ya, belirtiler olunca da biraz heveslendim hiç akılda yokken. Şimdi negatif görme korkusuyla yapamıyorum 🤣 neyse alacağım artık

Heyecanlandım ya, belirtiler olunca da biraz heveslendim hiç akılda yokken. Şimdi negatif görme korkusuyla yapamıyorum 🤣 neyse alacağım artık
😂😂😂 bence cok istedigin icin vicudun seninle oyun oynuyor benim gibi ve adetin oyuzden gecikdi hamile oldugunu sanmiyorum cunku korunmussun bu yontem pek onerilmesede sonucda korunmussun bence kafani sakinlesdir ve bikac gun daha bekle negatifi gorup uzulme eger istiyorsan korunmayida birak insallah ginlunce olur

Evet ben suanda bu durumla gebeyim:)

Teşekkür ederim inşallah hepimizin gönlüne göre verir Allah. Ya aslında hamile olmayabilirim. Hatta büyük ihtimalle değilim. Ama korunmadım, geri çekilmek bi korunma yöntemi değil ve bu şekilde hamile kalan çok tanıdığım var. Yumurtlama dönemine denk geldiği için bi ufak heyecanlandım. Bugün olmam gerekiyordu olmadım. Ama tüm gün ağrım vardı. Tuhaf bi şey. Belkide psikolojik:) hakkımızda hayırlısı artık

Belirtileriniz neydi öğrenebilir miyim rica etsem. Belki aynı şeyleri yaşıyorum. Birde gecikme olunca mı test yaptınız

Teşekkür ederim inşallah hepimizin gönlüne göre verir Allah. Ya aslında hamile olmayabilirim. Hatta büyük ihtimalle değilim. Ama korunmadım, geri çekilmek bi korunma yöntemi değil ve bu şekilde hamile kalan çok tanıdığım var. Yumurtlama dönemine denk geldiği için bi ufak heyecanlandım. Bugün olmam gerekiyordu olmadım. Ama tüm gün ağrım vardı. Tuhaf bi şey. Belkide psikolojik:) hakkımızda hayırlısı artık
Yani ben bir sene o sekilde korunmusdum aslinda ama allah yazdiysa inanki beton doksen kaliyorsun ama yazmadiysa yada gelecegi gun varsa onu bekliyor

Oyy su an bi tuhaf oldum… belki bendeee🤣🤣🤣sağlıkla gelsin bebiş 🩵
Amin canim sagil vallahi benim 2. Evladim olucak allah nasio ederse bizde dusunuyorduk ama oglum ufak die ileride dusunuyorduk tamamen supriz oldu bizede ihtimal vermedik cunju oglum cok uzun ugraslar sonucu oldu 6 sene bekledik bunun hemen olmadi ki ihtimal vermiyecegin birseyden olmasi rabbimin nekadae buyuk oldugunu o isteyince zamanini ve vaktini bilip veriyor iste şükür inişli çıkisli duygularim olsada suan iyi gibiyim
Tam buyuyor oglum istedigim gibi yatarim hayalleri kurarken bu arada 🤣🤣

Ayyy belirtilerden bahsedin birazzzz. Var mıydı belirti. Gecikme olunca mı test yaptınız bide kaçıncı günde

Belirtileriniz neydi öğrenebilir miyim rica etsem. Belki aynı şeyleri yaşıyorum. Birde gecikme olunca mı test yaptınız
Vallahi benim reglm e cok vardi 9 10 gun civari kahverengi lekelenme ve sarimsi koyu akinti gorunce ic camasirimda acaba mı oldum acabamis ogun hemen test yaptim direk cikti ki reglme cok vardi

Eklentiler

• 20240819_195353.jpg
    20240819_195353.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 107
Vallahi benim reglm e cok vardi 9 10 gun civari kahverengi lekelenme ve sarimsi koyu akinti gorunce ic camasirimda acaba mı oldum acabamis ogun hemen test yaptim direk cikti ki reglme cok vardi
Bide kasik agrilarim.batmalarim vardi suandada fogus hasasiyeti var baya kasik agrisida tabi

Kiminde gecikse bile çıkmıyor hemen. Sizin iyi çıkmış valla. Tekrardan tebrik ediyorum 🙏🏻🌸

Kiminde gecikse bile çıkmıyor hemen. Sizin iyi çıkmış valla. Tekrardan tebrik ediyorum 🙏🏻🌸
Evet benim hemen cikiyor ilk evliyken gebe kaldigimda idrarimda cikip kanimda cikmamisti doktor idrar testinden baktirtmisti.bide.kandan baktirtmisti oda sasirmisti bazen nadirde olsa oluyor demisti 1 hafta sonra yansidi tabi ama dusuk oldi

X