Kızlar hamile miyim sizce?

Hamile miyim sizce?

• Evet

OY: 1 33,3%
  • Hayır

OY: 2 66,7%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

deniizgibi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
5
1
29
Kızlar ben en son 3 kasımda adet gördüm. Ondan sonra aralık 1de eşimle korunarak ilişkiye girdik. Ama 3ünde adet olmam gerekirken olmadım. O sırada pek önemsemedim. 10 aralıkta tekrar ilişkiye girdik korunarak. Yine adet olmadım. Daha sonra 1 hafta sonrasında tekrar ilişkiye girdik. Kasımdan beri adet görmüyorum. Herhangi bir doktora gitmedim testte yapmadım hamile olabilceğimi düşünmediğim için. Hiç hamilelik belirtisi de yaşamadım. Karnımda bi şişlik var sadece adet olmadığımdan kaynaklanıyor diye düşündüm hep. Sizce hamile olabilir miyim? Yoksa başka bişeyden kaynaklanıyor olabilir mi bu gecikme? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim:)

Kasımdan bu yana kaç ay geçmiş yahu.
Diyelim ki bebek yok ama ortada sorun var yani ilerde bebek istediğin zaman çok üzülürsünn neden o günler doktora gidip çözmedim sorunu diye.
Bana biraz pko var gibi geldi

Kasımdan bu yana uzun bir süreç geçmişş vakit kaybetmeden doktora görünmelisin kist olabilir

Selamlar
Ben bu foruma yeni katılıyorum. Çoçuk sahibi olmayı istiyoruz. Sizlere sormak istediğim bişey var . 1 aya yakın folik asit kullanıyorum adet döneminde iken klomen kullandım 10 gun boyunca. ocak 15 sinden beri korunmasız ilişkiye giriyoruz. bu ayin şubat 8 ınde çatlatma ignesi verdi ovitrelle adında. 8-10-12 ilişki önerdi. o gün kontrole gittigimde 2 yumurtan çatlamış dediğimi uygula adetin gecikince gel dedi. erken bılıyorum subat 10 unda ıdrar testi aldım pozitif çıktı .ertesi gün tekrar aldım aynı idi. 3 test denedim. şimdi 13 unde kan aldırdım saglık ocagından . bhcg değerim 35.14 çıktı? sizce hamilemiyim ? dr daha erken 10 gun sonra gel deger düşük şuan dedi.merakımdan soruyorum :)

Selamlar
Ben bu foruma yeni katılıyorum. Çoçuk sahibi olmayı istiyoruz. Sizlere sormak istediğim bişey var . 1 aya yakın folik asit kullanıyorum adet döneminde iken klomen kullandım 10 gun boyunca. ocak 15 sinden beri korunmasız ilişkiye giriyoruz. bu ayin şubat 8 ınde çatlatma ignesi verdi ovitrelle adında. 8-10-12 ilişki önerdi. o gün kontrole gittigimde 2 yumurtan çatlamış dediğimi uygula adetin gecikince gel dedi. erken bılıyorum subat 10 unda ıdrar testi aldım pozitif çıktı .ertesi gün tekrar aldım aynı idi. 3 test denedim. şimdi 13 unde kan aldırdım saglık ocagından . bhcg değerim 35.14 çıktı? sizce hamilemiyim ? dr daha erken 10 gun sonra gel deger düşük şuan dedi.merakımdan soruyorum :)
canım o iğnenin içnde beta hcg hormonu var ve malesef yalancı pozitiflik çıkıyor doktorun demiş zaten en net sonucu iğne olduktan 2 hafta sonra kanda alırsın daha çok erken

twins scorpion anlıyorum meraklandım birden ve heves ettim yani olmasını çok istediğim için .hayırlısı olsun insallah. yalniz ilişkiye girmeye devam etsem sorun olrmu acaba?

twins scorpion anlıyorum meraklandım birden ve heves ettim yani olmasını çok istediğim için .hayırlısı olsun insallah. yalniz ilişkiye girmeye devam etsem sorun olrmu acaba?
anlıyorum canım seni bende de var o duygu malesef ki ama boşuna umutlanmak ve sonra adet olmak insanın canını yakıyor ha ben sana kesin yok demiyorum canım varsa da çatlatma iğnesinde 2 hafta sonra knada değer yükselmeye başlar Rabbim gönlüne göre versin canım.ilişki de sorun olmaz hatta işini şansa bırakma ve gün aşırı devam et :)

Amin cümlemize canım, Rabbim isteyen herkese versin inşallah. Pekala denemeye devam:) herzaman pozitif olmak lazım nasılsa Allah'tan ümit kesilmez ..

szy3478 yok bana öyle denilmedi 8 inde oldum iğne o gün akşam ol dedi 8-10-12 ilişki önerdi . ben 2 günde bir yapıyorum

szy3478 yok bana öyle denilmedi 8 inde oldum iğne o gün akşam ol dedi 8-10-12 ilişki önerdi . ben 2 günde bir yapıyorum
kişiden kişiye degısıklık gözterırmı bılemem ama bıraz arastırdım 36 saat sonra catlama oldugu için o sekılde hesapladı bu sabah 9 da ıgneyı oldum yarın aksam 9 dada :KK70: sonrada 2 günde bir dedı allah ısteyen herkese nasıp etsın

X