kızlar hadi herkez buraya

Aslında çim takvimi %90 tutuyor ama nedense bu yıl etrafıma baktığımda bir tutmamazlık sözkonusu. İş yerimde aramızda sadece bir gün olan hamile bir arkadaşım var.. O 35 yaşında ve takvime göre onun kız, benim erkek görünüyordu. Ama benimkine kız dedi doktor, önümüzdeki hafta gidecek doktora ama 12 hafta iken doktoru %55 erkek demişti ona..

Galiba bu yıl bazı şeyleri tersine döndereceği:sm_cool:

Selam kızlar,
allah kısmet ederse bende 29.kasım annesi olacağım şuanda 13+6 hamileyim 27 yaşındayım ve 7 yaşında kızım var yazılarınızı çok uzun zamandır takip ediyorum bizide aranıza alırsanız çok mutlu oluruz....Teşekkürler....

sudem ve küçük bebişi hoşgeldin aramızaa.s.

hoşgeldin sudema.s. sende bi kasım annesisin ne güzel:sm_cool:bebiş nasıl iyi mi

sudemm canım hoşgeldin aramıza..
güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

Sudem hoşgeldin canım. Ne güzel senin de ikinci meleğin olacak... İnşallah sağlıkla kucağına alırsın.

yerimseniben ben de yeni geldim balıklama daldım aranıza :tomato:
bana da hosgeldın deyınnn a.s.

Hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn

Merhaba arkadaşlar hoşbulduk tekrar beni bukadar sıcak karşıladığınız için size çok teşekkür ederim sürekli yazılarınızı okuyorum yazı olarak bugüne kadar paylaşımda bulunmasam bile inanın kendimi size çok yakın hissediyordum beni yanıltmadığınız için sağolun bebişimin sağlık durumu henüz iyi görünüyor teyzeleri ikili testimizde temiz çıktı allahın izniyle bir sorun çıkmaz inşallah bundan önce 3,5 aylık düşüğüm var ve biraz gerginim allaha emanet bebişlerimiz kızlar....

Sudemm niçin henüz sağlık durumu iyi deyip mercimeğini üzüyorsun :)) Hep iyi de, ona güveniyorum de, güzel olacak de ki o da üzülmesin annesi. Merak etme eminim üzerinden gerginliğini atacaksın. Ben de geçen gün tiroid hastalarının bebeklerinin düşme ihtimalinin 4 - 6 ay arası daha fazla olduğunu okudum. Bu yüzden tedirgin oldum. Çünkü bende tiroidid var. Bugün yeniden test yaptım 8 aydır değerlerim düşmüyor. Umarım bu kez düzelecek. Değerler normale dönmese bile bebeğime bir şey olmayacak. Önce Allah sonra da annesi onu koruyacak...

dogum günün kutlu olsun asortie allah bebeginle beraber saglikli yasamayi nasip etsin

ben de 20 yasinda anne oldum genc anne olmak cok zorrrrr

ben 22 yaşındayım canım ama 30 dakika sonra doğum günüm 23 e giriyorum
ama ben hale die biliyorum en küçük
MUTLU YILLAR YENİ YAŞIN HAYIRLI OLSUN BEBEĞİNLE VE TÜM SEVDİKLERİNLE UZUN VE HAYIRLI BİR ÖMÜR DİLERİM....a.s.

doğum günün kutlu olsun asorti..
küçük anne ,,
allah sana ve bebişine uzun ömürler versin canıma.s.

ben 39 Yaşindayim Biri 12 Diğeri 10 Yaşinda Iki Oğlum Var şimdi De 17+5 Günlük Hamileyim Ve Doktorum Kizin Olacak Gibi Görünüyor Dedi. Bebeğim Dünyaya Gelene Kadar Da Ben 40 Oğullarimda 13 Ve 11 Oluyorlar....hayirlisi Ile Inşallah...

merhabaaaaaaaaa ben yazlık dönemini açtığım için pek takip edemiyorum arada eve döndüğümüzde de kk ya girip kontrol ediyorum buarada bende 25 yaşındayım temmuz 21 de 26 ya giricem kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…