Aile Planlaması kızlar hadi hepberaber yumurtlama günü hesaplamaya

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım bi yakınımın çocuğu bi kere olmuş 6 aylıkken doğum yaptı ama ölmüş sonra aradan 5 yıl geçmiş artık olmuyo deyip tüp bebek merkezine gitmiş orada tahlil istiyolar birde bakıyo hamile şimdi 3 yaşında kızı var ümidini yetirme sakın

canım bişey yazmadın sana moral vermek için yazmıştım canını sıkak için değil bu dediğim insan göğüs kanseriydi ondan kızma sakın bana

canım benim yemek yapıorm bir taraftan bakamadım yaaa kusura bakma... kociş gelmek üzere yemek yok daha ortada ondan... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
neden kızayım ki??? Rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak... ben kendimi alıştırdım artık son düşüğümün üstünden 3 ay geçti... zamanla hafifliyo acılar...
canım benim kusura bakma tekrar...a.s.

yazmayınca merak ettim canım ya bi de kızdın zannetim sana kolay gelsin ozaman tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…