Aile Planlaması kızlar hadi hepberaber yumurtlama günü hesaplamaya

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bence de arkadaşım foliğe hemen başla sen.Ben folbiol kullanıyorum. Hafta da 2 defa. Bir de becozmn vitamin kullanıyorumm...Geç kalmış sayımazsın bugünden başla...Folik asit bebekte oluşacak anomalileri de önlüyor...Özellikle omurilikle ilgili bir hastalığı engelliyor. Folik plus alırsan günde 3 defa kullanmalıymışsın.

ya bende hiç akıntı olmuyor.Olsada sünmüyor:) Çok koyu beyaz bir akıntı. O mu acaba:):)

bak bunu bilmiyodum ben ya yarın başlasam olur demi adetim dün başladı ya inşallah iyi olur canım ya geçen düşük yaptığımda yani çalışmalara başlamadan önce drum bana bişey vermemişti bu konularda pek bilgim yok ama bilgilendikçe çok mutlu oluyorum canım ya

Bu arada alıkdığın folik asite göre miktarı değişiyor. Folbiol alırsan günde 1 defa, Folik plus kullanırsan 3 defa..Folbiolün gramı fazla çünkü.

aynen öle koyu beyaz akıntı... tabi herkeste olmaz belki ama en belirgin işaretidir yumurtlamanın...

evet canım çok yoğun bi kıvamı var eline al dene görüceksin ok inşallah buay olur olmazsa öbür ay mutlaka yap olurmu bide bu ay olursa hamie olursan mutlaka yaz canım sevincini paylaşalım

bak bunu bilmiyodum ben ya yarın başlasam olur demi adetim dün başladı ya inşallah iyi olur canım ya geçen düşük yaptığımda yani çalışmalara başlamadan önce drum bana bişey vermemişti bu konularda pek bilgim yok ama bilgilendikçe çok mutlu oluyorum canım ya

olur olur hemen başla sen adetle alakası yok onun... albeyazın dediği gibi ilaçların kullanımı farklı... eczacıya sorabilirsin...
bide multivitamin de kullanabilirsin... ben decavit kullanmıştım...

Arkadaşlar gebelik öncesi folik asit kullanmak şart artık... Gebeliğin ilk üç ayı da...Ciddi anlamda olcak anomalileri engelliyor. Bebişin gelişiminide... Hatta gebe kalmayı bile kolaylaştırıyor diyorlar.. Ama bu kulaktan duymad:) Vitamin de almak lazım... Doktor kontrolünde tabi:) Sen hiç ilaç kullanmıyor musun arkadaşım?

ikinizin de bu ay olur inşşalah yaaa... izmire nüfus patlaması yaparsınız... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

umarım hepimiz birbirimize güzel haberler veririz..Sağlıklı bir şekilde kucağıma almak için sabırsızlanıyorum......Evlilikte 5. yılın içindeyim:KK43:(( Uzun süre oldu..

umarım hepimiz birbirimize güzel haberler veririz..Sağlıklı bir şekilde kucağıma almak için sabırsızlanıyorum......Evlilikte 5. yılın içindeyim:KK43:(( Uzun süre oldu..
evet uzun süre olmuş... hiç hamile kaldın mı peki???

Arkadaşlar şimdi çıkmak zorundayımmmmm...Yine görüşelim...Paylaşalım...ıyi akşamlar....görüşmek üzere...

ben hiç ilaç kullanmadım canım ya aslında bi dr gidip gözükmem lazım ama ilk önce şu folik asiti bi kullanayımda hayırlısı inşallah bende 1,5 yıllık evliyim bakalım inşallah temmuzda hepimiz mutluluk haberlerimizi alır ve paylaşırız kızlar ben çünkü olursa hemen yazıcam buraya

tamam canım sanada iyi akşamlar herşey gönlünce olsun

hepimizin kötü kaderi düşük malesef ama olsun bundan sonrası iyi olsun inşallah

ben hiç ilaç kullanmadım canım ya aslında bi dr gidip gözükmem lazım ama ilk önce şu folik asiti bi kullanayımda hayırlısı inşallah bende 1,5 yıllık evliyim bakalım inşallah temmuzda hepimiz mutluluk haberlerimizi alır ve paylaşırız kızlar ben çünkü olursa hemen yazıcam buraya

tabi canımbir de doktora gitmekte fayda var...

X