Kızlar gün içinde üç test hayalet çizgi hepsi mi yanlış olur yardım edin

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
515
144
23
Adetime bir hafta kaldı. Test yapayım dedim çok hayalet bir çizgi çıktı gözle zor seçiliyor sonra ikinci ve sonra üçüncü hepsi aynı çıkıyor. Test markası prodoctor sizce doğruluk ihtimali varımdır yeni bir gebelik mi

Görsel yükleyin bakalım
IMG_6167.jpeg
IMG_6140.jpeg

Eklentiler

• IMG_6189.jpeg
    IMG_6189.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 144
Oladabilir daha çok erken ben 1 seneyi doldurdum bu ay çocuk istiyorum olmazsa adetin 2. Günü hormon testine gidecektim ondan kendimi hazırlamak istedim yapayım test dedim

İyi yaptınız 1-2 gün sonra yine yapın eğer varsa (vardır belki ben görememiş olabilirim) koyulaşır. Hayırlısı olsun inşallah.

Benim testimde bu şekilde 2. çizgi silik çıkıyordu hatta o ay mide bulantısı kasık ağrısı bel ağrısı iştahsızlık vardı kesin hamileyim diyordum ama maalesef negatif çıktı sanırım bebeği çok istediğimden psikolojik olarak oluyor mide bulantım vs

Benim testimde bu şekilde 2. çizgi silik çıkıyordu hatta o ay mide bulantısı kasık ağrısı bel ağrısı iştahsızlık vardı kesin hamileyim diyordum ama maalesef negatif çıktı sanırım bebeği çok istediğimden psikolojik olarak oluyor mide bulantım vs
Sadece kasıklarıma arada vuran değişik bir ağrı var ama tam ortasına doğru. Memelerim şiş ve hassas ama normaldede adet öncesi oluyor. Belim çok ağrıyor. İştahım da tam tersi ne bulsam ağzıma sokuyorum tabiri caizse. İnşallah vardır yani inşallah ikimizinde olur ben çok istiyorum

Sadece kasıklarıma arada vuran değişik bir ağrı var ama tam ortasına doğru. Memelerim şiş ve hassas ama normaldede adet öncesi oluyor. Belim çok ağrıyor. İştahım da tam tersi ne bulsam ağzıma sokuyorum tabiri caizse. İnşallah vardır yani inşallah ikimizinde olur ben çok istiyorum
İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin benimde şuan aşırı mide bulantılarım var uyumama engel olan mide bulantısından uyuyamıyorum dediğiniz gibi iştahım çok açıldı hiç sevmediğim bu zamana kadar canımın hiç çekmediği şeyleri canım istiyor adetime 1 hafta var doğum günümde 27 sinde doğum günüm için eşime hiç birşey istemediğimi hediye pasta istemediğimi o gün sadece test yapıp bebeğimizin müjdesini almayı hayal ediyorum o güne kadar bekleyeceğim gebelik testi yapmayacağım

X